«АВТОМАЙДАНІВЦІ» І ДЕПУТАТИ ПРОКОНТРОЛЮВАЛИ РОБОТИ НА ВУЛИЦІ МОЛОТКОВА

Представники черкаського «Автомайдану» та депутати Черкаської міської ради (фракція Партії вільних демократів) Максим Шадловський та Олександр Згіблов проінспектували роботи, які нині проводяться на вул. Молоткова. Депутатів і громадських активістів занепокоїв той факт, що на вулиці не буде в достатній мірі облаштовано зливових дощоприймачів.
– Проблема цієї вулиці у тому, що нема куди стікати дощовій воді. Вона збирається, руйнує асфальт, після чого утворюються величезні ями. Без каналізації ремонт цієї вулиці – кошти на вітер! Тому ми вирішили подивитися на роботи, поспілкуватися з підрядником і проектантом. Взагалі вважаю, що депутати міської ради мають не лише голосувати, виділяючи кошти в бюджеті на ремонт об’єктів, але й контролювати витрачання коштів, — говорить депутат міської ради від Партії вільних демократів Олександр Згіблов.
P1330971
За словами депутата, проект реконструкції вул. Молоткова був зроблений ще за часів міського голови Сергія Одарич. Цього року провели і тендер на виконання робіт.
Інспектування об’єкту показало, що кількості дощоприймачів не достатньо. Із цим погодився проектант, підрядник і замовник – директор департамент архітектури Артур Савін. Було вирішено, що у березні-квітні буде змінений проект, за яким передбачать більше зливових решіток. Для цього внесуть зміни у бюджет.