АЗС і МАФи мають платити найбільше – Олександр Згіблов

«Вільні демократи» пропонують підвищити плату за землю з 2018 року для всіх видів АЗС та МАФів. Відповідну пропозицію озвучив заступник голови фракції Партії вільних демократів у Черкаській міській раді Олександр Згіблов. Нагадаємо, що на найближчому засіданні сесії буде винесений проект рішення про місцеві податки і збори.

— «Вільні демократи» пропонують для всіх АЗС ставку 12%. В проекті рішення частина земель, на яких розташовані заправки чомусь мають 6%, а частина – 12%. Тому ми пропонуємо прирівняти. Більше того, власники МАФів, які орендують землю під ними мають сплачувати 12%, а не 9%, як передбачено проектом рішення. Це дозволить додатково отримати у міський бюджет у 2018 році 4-5 млн. грн., — зазначив Олександр Згіблов.

Він не розділяє популістичної думки про зменшення відсотків єдиного податку для підприємців 2-ої групи. «Вільні демократи» підтримують ставку 20%, як передбачено проектом рішення.

-Я не можу зрозуміти, чому ми маємо зменшити ставку єдиного податку з 20 до 15%. Міський бюджет втрачає 10 млн. грн. А це ремонт як мінімум двох вулиць в Черкасах, — зазначив Олександр Згіблов.

ДЕТАЛЬНІШЕ НА ВІДЕО