Влада Черкас не хоче проводити громадські слухання по розміщенню кіосків (ДОКУМЕНТ)

Відповідну «відписку» надав Департамент управління справами та юридичного забезпечення на депутатський запит депутата від Партії вільних демократів Володимира Гриценка. «Вільний демократ» вимагав проводити локальні громадські слухання з жителями мікрорайонів щодо зведення кіосків, а лише після цього виконком ухвалюватиме рішення надавати дозвіл чи відмовляти. Ініціатива була підтримана міською радою.

Натомість Департамент управління справами та юридичного забезпечення заявив, що у Положенні про розміщення ТС норма про проведення громадських слухань відсутня.

Page1

«Коли я виголошував депутатський запит, то посилався не на Положення про розміщення ТС, а на рішення міської ради про Положення щодо проведення громадських слухань, ухвалене ще у 2011 році. Там є чіткі норми, хто має право ініціювати слухання, в якому форматі вони повинні проходити, яким має бути представництво тощо. На жаль, міська влада не хоче бути відкритою і прозорою у цьому питанні», — заявив Володимир Гриценко.

На одному із останніх засідань виконавчого комітету було надано понад 30 дозволів на розміщення кіосків у Черкасах. Таке рішення уже збурило громадськість і депутатів міської ради.