Володимир Гриценко зустрівся із жителями «Привокзального» (ФОТО)

Як розвиватиметься мікрорайон «Привокзальний»? Які роботи вже виконані? Які плани депутатів щодо розвитку районів? Чому деякі депутати не голосували за бюджет, запропонований мером Бондаренком? Яка нині політична ситуація в міській раді?

На всі ці запитання довелося відповісти депутата міської ради від Партії вільних демократів   Володимиру Гриценку. Він розділив зустріч на дві частини. Під час першої прозвітував перед півсотнею жителів мікрорайону про те, що вдалося зробити останнім часом. Зокрема, провести капітальний ремонт вулиці Хоменка, встановити нове освітлення, облаштувати «євродвори» в кількох багатоповерхівках по вулиці Смілянській.

— Але найприємніша новина – це встановлення двох світлофорів по вулиці Смілянській та вулиці 30 років Перемоги. Це найбільш аварійні ділянки, де трапляються ДТП за участі пішоходів. Ці світлофори врятують не одне життя. Тому безпека наших сусідів, рідних, близьких – питання номер один, — розповів Володимир Гриценко.

20180207_192200 20180207_201925

Він також відповів на запитання жителів мікрорайону, записав їхні побажання і накази. Більшу частину з них депутат пообіцяв взяти пд. особистий контроль.

Володимир Гриценко розповів і про політичну ситуацію, яка склалася в міській раді. Розкрив деталі сесії за участі «людей в чорному», переобранні секретаря, політичних протистоянь в середині міської ради.

— Як вам відомо, наша фракція «Вільних демократів» не проголосувала за бюджет на 2018 рік. І ми, депутати, витримали цей тиск. Коли почали вивчати проект бюджету, то виявили 25 млн грн коштів, які мали намір нераціонально використати. І ці кошти йшли на дріб’язок. Наприклад, рамки для грамот мали коштувати 111 тис. грн, одна листівка з привітаннями від міського голови – 23 грн. І таких витрат ми знайшли на 25 млн. А вже під час самої сесії при розгляді кошторису департаменту освіти виявили 58 млн грн на «інші» видатки. Коли почали запитувати, нам так і не відповіли. Тому і не голосували за бюджет, де 10% йшло банально на розкрадання, — пояснив Володимир Гриценко.
20180207_192142 20180207_202443