Володимир Гриценко: Переходи по Смілянській та 30-річчя Перемоги мають бути безпечним (номери проекту № 29 та 43)

Володимир Гриценко, депутат Черкаської міської ради:

Друзі!

Потребую Вашої допомоги. По вул. Смілянській, 131 та 30-річчя Перемоги (перед колом) існують небезпечні пішохідні переходи. Часто тут травмуються і гинуть люди. І найгірше, що під колеса авто потрапляють наші діти!

ЯК Є!!!!!!
1-1

Щоб зменшити аварійність, забезпечити безпеку життя і здоровя пішоходів Тетяна Кириченко, член КСНу мікрорайону «Привокзальний» подала на «Громадський бюджет» два проекти – облаштування сучасного «піднятого» пішохідного переходу за адресами Смілянська, 131 та 30-річчя Перемоги, 8.

«Громадський бюджет» — це ініціативні проекти громади. Черкащани пропонують свої ідеї, а громада вирішує, чи їх підтримувати. Переможець отримує обов’язкове фінансування з міського бюджету. Ні мер, ні депутати не відмовлять! Завдяки активності громади дитячий садок № 18 отримав дитячий майданчик, гімназія № 9 і Перша міська лікарня – облаштували прилеглу територію, а молодь отримала спортивний зал.

Проектом передбачається облаштування «припіднятого переходу».  Такі встановлюють в містах Європи, нині вже облаштовують у Києві, Одесі, Івано-Франківську. Це щось на зразок «лежачого поліцейського», але безпечніший для автомобілів і пішоходів. Він має пологий спуск і підйом, тому автомобіль плавно заїжджає і з’їжджає, при цьому зменшує швидкість.

Я, як депутат по цьому округу, підтримую ініціативи і прошу, вас, друзі, теж підтримати.

Проголосуйте за проекти «Облаштування сучасного європейського пішохідного переходу по вул. Смілянській, 131» та «Облаштування сучасного європейського пішохідного переходу по вул. 30 років Перемоги, 8». Номери цих проектів 29 та 43!

ЯК БУДЕ!!!!!
28235_600 26976_600

 

Що треба зробити!

  1. Голосування відбудеться з 1 по 14 листопада. Переможе той, хто набере найбільшу кількість голосів. Тому кожен голос важливий.
  2. Взяти паспорт та ідентифікаційний номер. Проголосувати можна в міськвиконкомі (вул. Б. Вишневецького, 36), колишніх приміщеннях Соснівського (булв. Шевченка, 117) та Придніпровського (булв. Шевченка, 307 ) райвиконкомів.
  3. Якщо вам важко добиратися, то ми допоможемо вам у цьому. Зателефонуйте за номером 56-33-47 і вам допоможуть.
  4. Проголосувати можна і в мережі інтернет, не виходячи з будинку. Для цього варто зайти на сайт міської ради rada.cherkasy.ua в розділ громадський бюджет, обрати проект і через систему реєстрації проголосувати.
  5. Запам’ятайте. Одна людина може проголосувати одночасно за чотири проекти!

Я прошу вас також підтримати наступні проекти:

  • Проекти «Облаштування сучасного європейського пішохідного переходу по вул. Смілянській, 131» та «Облаштування сучасного європейського пішохідного переходу по вул. 30 років Перемоги, 8». Номери цих проектів 29 та 43!
  • Облаштування тротуару по бульв. Шевченка між вулицями Небесної Сотні та Митницькою (Піонерська). Цей проект подала член нашої команди Леся Побиванець. Ви, напевно, бували в центрі міста і бачили, які там жахливі тротуари! Треба виправити ситуацію. Номер цього проекту № 7
  • Проект «Облаштування тротуарною плиткою пішохідної доріжки по вул. Смілянської від будинку № 75 до будинку 99». Його подала секретар КСН «Привокзальний» Тетяна Майсерик і підтримує мій колега депутат міської ради Олександр Згіблов. Номер цього проекту № 13.

 

Будьте активними!

Прошу підтримати проекти

№ 13, № 7, 29, 43