«Вільний демократ»: Відключити гарячу воду під час заморозків – це геноцид

Депутат міської ради від Партії вільних демократів Максим Шадловський не поділяє рішення міської влади розпочати гідравлічні випробування у Черкасах з 18 квітня.

Він вважає, що відключати гарячу воду в холодну погоду, коли йде сніг, а вночі стовпчик термометру опускається до 0 градусів, не можна. Нині без гарячої води перебувають мешканці будинків мікрорайонів «Лісовий», залізничного вокзалу, вулиці М. Залізняка, Пастерівської, капітана Пилипенка.

—              Після вимкнення центрального опалення гаряча вода стала єдиним джерелом тепла для людей. Принаймні через сушарки обігрівалися ванні кімнати в квартирах. Жителі могли прийняти теплий душ чи гарячу ванну. Нині вони позбавлені такої можливості. Гідровипробування триватимуть до 10 травня, — розповів депутат.

На його переконання, вимкнути гарячу воду у період, коли насувається холодний антициклон і коли середньодобова температура не перевищує і 8 градусів тепло – це геноцид жителів Черкас.

За словами Максима Шадловського, попереду поминальні дні, а через відключення води тисячі містян втрачають можливість навіть нормально помитися. Без гаряченької вони проведуть і травневі свята.

—              Раніше гідравлічні випробування розпочиналися після 10 травня, зараз чомусь дуже поспішили. Невже комунальники вирішили допомогти галузі охорони здоров’я підняти показники по продажу ліків і ліжкомісць в лікарнях? – запитує депутат.