«Вільні демократи» бачать Черкаси, як спортивно-туристичне місто

Туристичне і спортивне місто. Таким його бачать депутати Черкаської міської ради від фракції Партії вільних демократів. Вони пропонують зробити саме такі напрямки стратегічними для розвитку міста у найближчі роки. Про це депутат Володимир Гриценко заявив під час прямого ефіру на телеканалі «Рось».

За його словами, спершу необхідно визначитися із стратегічними пріоритетними напрямками, а вже потім формувати Програму соціально-економічного розвитку. «Вільний демократ» вважає, що пріоритетними напрямками мають стати розвиток вуличної інфраструктури, енергозбереження та розвиток спортивної сфери.

«Ми маємо витрачати кошти бюджету розвитку на великі проекти, а залишки грошей спрямовувати на роботи в округах. Якщо робити ремонт вулиці, то від початку і до кінця. Якщо утепляти школу чи садок, то повністю» , — зазначив Володимир Гриценко.

На його переконання, міська влада і депутатський корпус мають максимально приділити увагу розвитку спортивної інфраструктури. Черкаси ідеально підходять для створення спортивних баз: тут є Дніпро, спортивні об’єкти, готелі, які можуть приймати спортсменів тощо.