«Вільні демократи» виконали обіцянку

Заступник голови фракції Партії вільних демократів Олександр Згіблов та його колега Володимир Гриценко привезли школі с. Подільське Золотоніського району два баскетбольні щити для спортивного залу та одну стійку для вуличного майданчика.

Перед цим на підприємстві «Темп», що входить в «Групу Венето», виготовили два тренажери для жиму лежачі. А власне Володимир Гриценко віддав сільським спортсменам свою стінку для качання пресу.
P1300212 P1300209

«Вільні демократи» дотримали свого слова. Місяць тому, відвідавши село Подільське і поспілкувавшись із наймолодшим сільським головою Артемом Кухаренком, депутати вирішили допомогти громаді в спортивному знарядді.

P1300200 P1300192

— Я вкотре звертаюсь до представників бізнесу, політичних партій. Підтримка села, де є ентузіасти, такі як Артем, дуже важлива. Ми інвестували кошти в розвиток спорту. Можливо років через 5-6 хтось із тих дітей, які ходять в сільську школу буде грати за «Черкаські мавпи», або боксери, які займаються в місцевій качалці, вийдуть на професійний ринг. Я звертаюсь до усіх допоможіть громаді, — зазначив Олександр Згіблов.

P1300218 P1300214

Він наголосив, що нині клуб потребує сучасного мультимедійного обладнання, щоб сільська громада могла дивитися фільми.

Володимир Гриценко переконаний, що всі спортивні ініціативи треба підтримувати, сприяти розвитку дітей. У Черкасах уже більше 10 років працює проект під назвою дитяча баскетбольна школа. Понад 350 черкаських дітлахів займаються в міських секціях. Нині «Черкаські мавпи» мають намір розширитися на рівень області.

Від імені баскетбольної громади Черкас Володимир Гриценко передав сільському голові баскетбольний м’яч і запросив на найближчу гру «Черкаських мавп» із «Дніпром».

P1300221 P1300164