«Вільні демократи» готові безкоштовно попрацювати замість чиновників (ДОКУМЕНТ)

Депутати від Партії вільних демократів готові безкоштовно оприлюднити на сайті партії усі копії містобудівних умов і обмежень, виданих з 15 січня по 10 березня 2016 року. З відповідним зверненням до міського голови Черкас звернувся «вільний демократ» Тарас Коломієць.

Депутат нагадав, що його однопартієць Максим Шадловський подав на розгляд міської ради проект рішення, який передбачає оприлюднювати на офіційному порталі міської ради усі містобудівні умови та обмеження, які видає департамент архітектури.  Натомість керівник цього департаменту Артур Савін у своєму запереченні зауважив, що «до повноважень його підрозділу ці функції не входять».

— Ситуація з дозволами на будівництво стала катастрофічною. То там то там з’являються паркани, під’їжджає будівельна техніка. Люди виходять боронити свої двори. Як приклад, ситуація із забудовою по бульвару Шевченка, 150 та 352. Місцеві мешканці розгромили паркани і блокували роботу техніки. Кому видають містобудівні умови – невідомо. Де наступного разу з’явиться техніка – теж невідомо. Що очікувати від влади — невідомо, — зауважив Тарас Коломієць.

u0-neu-d4-9d35930368f5cf795e41cdf546543abb^pimgpsh_fullsize_distr

За його словами, позиція департаменту архітектури його дивує. Адже все має бути відкрите і прозоре. Громада має знати, хто, що і де будує. Тому він подав відповідне звернення, де просить надати містобудівні документи для оприлюднення… на сайті Партії вільних демократів. «Якщо працівники департаменту архітектури, містобудування та інспектування не мають можливості оприлюднювати на офіційному порталі Черкаської міської ради інформацію про надані містобудівні умови і обмеження, то ми депутати фракції Партії вільних демократів готові виконати цю функцію безкоштовно», — йдеться у зверненні.