«Вільні демократи» закликають Бондаренка дати шанс Черкасам

ЗАЯВА

Партії вільних демократів

щодо будівництва в Черкасах концертно-спортивної арени

 

Черкаська громада втрачає унікальний шанс збудувати у місті концертно-спортивну арену на 2500 місць. Все це сталося через небажання міського голови Черкас Анатолія Бондаренка розвивати спортивну інфраструктуру міста. 13 березня 2018 року під час засідання сесії Черкаської міської ради міські депутати виділили лише 5 млн грн із необхідних 15 млн на будівництво цього об’єкту.

 

Загалом вартість будівництва, яке розраховане на 2 роки, 80 млн. грн, 60 з яких готовий надати Кабінет Міністрів України. Але головна умова – місто має зарезервувати і свою частку в 15 млн. грн. на 2018 рік. На жаль, цього не сталося. Тому Черкаси можуть втратити свій шанс в покращенні інфраструктури Черкас.

 

Захисником інтересів нашого мста в Києві є голова Федерації баскетболу України і власник БК «Черкаські Мавпи» Михайло Бродський. Саме завдяки його активності Черкаси потрапили до списку міст України, де можуть бути збудовані такі арени. Але кошти з державного бюджету зможуть отримати лише п’ять з семи міст. Питання у спів фінансуванні. Якщо Черкаси не зарезервують 15 млн., то шансів перемогти не буде.

 

Вже 14 років завдяки Михайлу Бродському в Черкасах діє найефективніша спортивна школа «Черкаських мавп», яка виховує понад 500 дітей різних вікових груп.  Нині 6 вихованців черкаської баскетбольної школи грають в командах США та Канади. Ця школа дає значний шанс проявити себе нашим дітям.

 

Через позицію міського голови і позицію провладної фракції «Батьківщини» в Черкаській міській раді місто втратило можливість отримати 30 млн грн  з державного бюджету. Черкаси втратять не лише кошти державного бюджету, але й шанс на проведення міжнародних та всеукраїнських змагань з баскетболу, міні-футболу, волейболу.

 

Концертно-спортивна арена розрахована на 2 500  глядацьких місць. За проектом, ця будівля матиме зали для занять дзюдо, греко-римською боротьбою, боксом тощо. А також великий ігровий зал, де можна буде проводити змагання з міні-футболу, баскетболу, волейболу і гандболу, організовувати концерти, виставки, танцювальн конкурси. Тисяч черкаських дітей мали б можливість займатимуться у комфортних сучасних умовах, а не поневірятися по підвалах. Спортивна арена була б в комунальній власності. Там безкоштовну займалися б наші черкаські діти. А обласний центр перетворився б на спортивну столицю України не на словах, а в реальних справах.

 

На жаль, через меркантильну позицію міського голови Черкас Анатолія Бондаренка черкаські діти можуть не отримати комфортну залу, громада – розвитку спортивної інфраструктури, черкаські спортсмени – досвіду виступів на міжнародних змаганнях.

 

Партія вільних демократів звертається до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка підтримати черкаських спортсменів, Федерацію баскетболу України, Федерацію міні-футболу України в Черкаській області повторно розглянути питання про виділення 10 млн. грн на будівництво спортивної арени.

 

Голова Партії вільних демократів

Олександр Згіблов.