«Вільні демократи»: заробітна плата мера Черкас має бути прив’язана до середньої зарплати в Черкасах

Міський голова Черкас має отримувати таку зарплатню, яка дорівнює середній заробітній плат в регіоні. У цьому переконаний лідер Партії вільних демократів, голова фракції ПВД у міській раді, Олександр Згіблов. За його словами, діяльність міського голови напряму залежить від економічної ситуації в місті.

— Він та людина, яка взяла на себе зобов’язання піднімати економіку Черкас. Тому його заробітна плата має на пряму залежати від економічної ситуації в Черкасах: роботи підприємств, розвитку малого та середнього бізнесу, виплати заробітних плат, інвестицій тощо. Нині середня заробітна плата в Черкасах в районі 10 тис. грн., — говорить Олександр Згіблов.

На його думку, оклад міського голови має бути 10 тис, премія в розмірі 100%, надбавки за вислуги років та інші обов’язкові платежі. На руки міський голова має отримувати 20-25 тис. грн., а не 60 тис. грн, як пропонується зараз.

Нагадаємо, що зараз на розгляд міської ради перебуває проект рішення, яким передбачені премії та надбавки міському голові Черкас Анатолію Бондаренку в розмірі 400%.

— Окрім того, треба встановити чітку систему преміювання. Коли міським головою Черкас був Сергій Одарич, то він відмовлявся від двох премій: за тяжку працю і покращення побутових умов. Ці премії становили 100% від окладу. На жаль, за три роки мерства Анатолія Бондаренка я таких заяв не чув. Рівень преміювання для міського голови має встановлювати міська рада. Добре працюєш, покращилися показники – 100% премії, погано працюєш, впали показники – 0%, — зазначив Олександр Згіблов.