«Вільні демократи» звітують за рік роботи!

Заступник голови фракції Партії вільних демократів Олександр Згіблов, переконаний, що за останній рік у Черкасах вдалося реалізувати чимало корисних проектів. Багато пропозицій, ініційованих «Вільними демократами», були підтримані міською радою і стали обов’язковими до виконання керівництвом міста.

У галузі медицини

Три дні оплачується з міського бюджету

«Вільні демократи» спільно із іншими фракціями наприкінці минулого року запропонували передбачити в бюджеті кошти на надання невідкладної безкоштовної медичної допомоги ургентним хворим протягом трьох днів перебування в лікувальному закладі. На ці потреби в міському бюджеті передбачили кілька мільйонів гривень. Завдяки цьому вдалося врятував чимало людських життів.

Оновлення ліжкового фонду інфекційної лікарні

Спільно із колегами депутати від Партії вільних демократів ініціювали заміну старих ліжок в інфекційній лікарні. Востаннє там міняли ліжка 30 років тому. Перебування в лікарні перетворювалося на випробування. Старі панцерні ліжка викликали дискомфорт.

З ініціативи депутатів замінили 40% ліжок в дорослому і дитячому виділенні. Їх розробляли за спеціальним проектом, спершу порадившись із лікарями. Ліжка мають бути легкими і зручними у використанні, адже у відділенні працюють жінки, які постійно переставляють меблі. Окрім того, до кожного ліжка придбали комфортні ортопедичні матраци.

^68AAC3DB016F9E60280053E71167A54348A71DE81EDDCE4C6C^pimgpsh_fullsize_distr ^B11F462CF4CA07BDCBB71BC35A9CF94CA963BB1D795A0185A9^pimgpsh_fullsize_distr

«Для нас пріоритетом на наступний рік є повне переобладнання ліжкового фонду інфекційної лікарні», — зазначив Олександр Згіблов.

Утеплення Другої міської поліклініки

«Вільні демократи» підтримали пропозицію завершити утеплення Другої міської поліклініки, що розташована на вулиці Чорновола. Цей проект розпочинався ще за міського голови Сергія Одарича. Утеплення будівлі дозволить заощадити кошти на опаленні. Лише за рік завдяки встановленню ІТП і частковому утепленню вдалося зменшити споживання тепла на 30%.

Завдяки закладеним коштам роботи вдалося продовжити.

У галузі ЖКГ

Реконструкція доріг

«Вільні демократи» ініціювали реконструкцію кількох вулиць у Черкасах. А саме: вул. Оборонної, Г. Дніпра, Благовісної, Смілянської (на виїзд із міста). З відповідним листом депутати звернулися до міської ради. Кошти на ці роботи були закладені в міському бюджеті. За рік вдалося реалізувати ці проекти.

Завдяки активності мешканців відремонтували кілька вулиць

Завдяки активності мешканців «Вільним демократам» вдалося відремонтувати вулицю Пушкіна, Чорновола, Ярославську і Хоменка. Спершу ремонт цих ділянок не передбачався. Тарас Коломієць зібрав понад 500 підписів жителів навколишніх будинків і домігся ремонту вул. Чорновола від бульв Шевченка до вул. Припортової. Альона Цегвінцева, зібравши понад трьохсот «автографів» черкащан, змусила департамент ЖКГ провести ремонт вулиці Ярославської. Після наполягань Тетяни Чорнобіль вдалося таки зробити аварійну ділянку вулиці Пушкіна.

Збільшили фінансування ЖКГ на 12%

За пропозицією депутат міської ради від ПВД збільшили бюджет житлово-комунальної галузі Черкас на 12%. Завдяки цьому вдалося набагато більше відремонтувати доріг і тротуарів, покращити освітлення вулиць.

У галузі спорту

На березі Дніпра звели перший в Черкасах майданчик для занять крос-фітом

На березі Дніпра на одному з муніципальних пляжів облаштували майданчик для занять крос-фітом.

«До міської ради і до мене як депутата звернулася ініціативна група спортсменів. Вони висловили бажання, щоб в Черкасах був майданчик для занять крос-фітом. Такий майданчик нині є лише в Києві. Підготували усі проекти, розробили тренажери і облаштували майданчик серед відкритого неба», — розповів Олександр Згіблов.

14527453_1129422567145370_39382685_n  14518271_1129422633812030_1195538357_n

Осінню відбулося відкриття майданчика. І буквально відразу на ньому провели відкритий Чемпіонат України з цього виду спорту.

«Вільні демократи» ставлять перед собою завдання зводити по два таких майданчики в різних мікрорайонах міста щороку.

Сучасний спортивний майданчик будують на території ЗОШ № 34

На території школи № 34, що в мікрорайоні «Митниця», зводять спортивний майданчик – це буде футбольне поле зі штучним покриттям. «Вільні демократи» взяли об’єкт під свій контроль. Окрім того фракція «Вільних демократів» подала до програми соціального-економічного розвитку на 2017 рік пропозицію відремонтувати і зробити спортивний зал в ЗОШ № 34

.P1370798P1370808

Робота в округах

Олександр Згіблов, округ № 17.

Zgiblov+name

 

Межі округу – район залізничного вокзалу: вул. Ложешнікова, Смілянська, Вернигори, вул. Красовського, Кооперативна, Невського і Громова.

Обрізали аварійні та сухостійні дерева в садочку

На прохання батьківського комітету і керівників дитячого садка № 41 («Дударик») провели на території закладу обрізку аварійних і небезпечних дерев. Олександр Згіблов надав спеціальну техніку і навіть сам взяв участь у обрізці дерев. Тож тепер   батькам не варто турбуватися, що на їхню дитину впаде сухе гілля. Навесні наступного року депутат пообіцяв, що будуть висаджені нові молоді деревця.

 2

Спільно із жителями встановили парканчики

Спільно із жителями будинку по вулиці Кооперативній облаштували парканчик довкола клумб і встановили лавки та столи, обладнали сушарку для білизни.

Усі ці роботи були зроблені не за бюджетні кошти, проте за повної підтримки місцевих жителів. «Вільні демократи» ніколи не залучали до таких робіт комунальні служби. Лише спільними зусиллями людей і депутатів можна добитися більшого ефекту. Коли вкладаються власний час і душу у облаштування двору, то це цінується в рази більше.

3

Провели традиційне Свято двору до Дня захисту дітей

Щороку у травні-червні у дворі будинку по вул. Громова, 29/4 відбувається «Свято двору». Цей захід уже став традиційним. Вихованцям клубів «Надія» та «Юніор», а також Багатопрофільному молодіжному центру, дають чудові концерти, демонструють свої вміння, показують, чому навчилися за рік.

 

Відремонтували вулицю Пилипенка

Цього року з ініціативи депутатів від Партії вільних демократів Олександра Згіблова та Максима Шадловського був проведений ремонт відрізку вулиці Пилипенка. Останнім часом там утворилося чимало ям і вибоїн. Тому ремонт був конче необхідний. «Вільні демократи» ініціювали виділення коштів з міського бюджету і добилися проведення ремонту по вул. Пилипенка.

У садочку № 18 з’явився унікальний дитячий майданчик

Завдяки проекту «Громадський бюджет» дитячий садок № 18 отримав нове сучасне обладнання. Такого майданчика немає ніде в Черкасах. Воно експериментальне, а головне сучасне і комфортне для дітлахів. Казкові карети, паровозики, літачки і машинки. Все це прикрасило територію дитячого садка.

 6

«Садок № 18 виграв «Громадський бюджет». Батьківський комітет захотів встановити дитяче обладнання, якого нема в жодному садочку Черкас. Ми довго працювали з конструкторами підприємства «Темп» і зрештою віднайшли те, що задовольнила і батьків, і дітей, і керівництво дитячого садочку. Для нашого підприємства це перший такий досвід», — розповів Олександр Згіблов.

 

«Вдячний черкасцям, які підтримали наші проекти «Громадського бюджету» — Олександр Згіблов

У 2017 році проект реконструкції тротуару по вулиці Смілянській від вул. Ложешнікова до вул. Вернигори, поданий в рамках «Громадського бюджету», буде втілений у життя. Цей проект переміг і став одним із 9 великих проектів, які підтримали черкасці.

«Я вдячний тим 700-та черкасцям, які проголосували за ремонт тротуару. Автором проекту є секретар КСН «Привокзальний» Тетяна Майсерик і я, як депутат, підтримав його. Тож наступного року по вулиці Смілянській буде нормальний тротуар», — розповів Олександр Згіблов.

Володимир Гриценко, округ № 9

Grytsenko+name

Межі округу – вул. Вернигори, Ложешнікова, Смілянська, Хоменка, Луценка, 30 –річчя Перемоги.

Щоб відремонтувати тротуар, довелося змінити замовника

З ініціативи депутата міської ради від Партії вільних демократів Володимира Гриценка був змінений замовник з ремонту тротуару по вул. Смілянській. Попередній замовник – департамент архітектури та містобудування – затягував з ремонтними роботами. Після зміни замовника на Департамент ЖКГ роботи розпочалися за кілька тижнів.

«Цей тротуар дуже важливий для жителів мікрорайону «Привокзальний». Це єдина пішохідна артерія, що поєднує спальний район з вул. Смілянською. Його ремонт запланували ще минулого року. В бюджеті були кошти, але чиновники ніяк не могли розпочати роботи. Доводилося звертатися до міського голови, виступати на сесії. Зрештою тротуар відремонтували», — розповів Володимир Гриценко.

Встановили нові зупинки

Облаштували три нові сучасні зупинки. Одну по вул. 30 років Перемогу і дві по вул. Хоменка («Карпати» та «Військкомат»). Старі зупиночні комплекси, які перебували в аварійному стані (а в деяких місцях їх взагалі не було), зрізали. Територію навколо зупинки виклали плиткою.

3

Очистили озеро Ріца-2

Депутат міської ради від Партії вільних демократів Володимир Гриценко звернувся до міської влади з вимогою провести поглиблення дренажного озера Ріцца-2, розташованого в районі залізничного вокзалу, що по вул. Смілянській. Відповідні роботи були проведені.

Щоб відремонтувати вулиці, довелося три роки писати звернення

Щоб провести ремонт вулиці Луценка та Хоменка, Володимир Гриценко три роки оббивав пороги чиновницьких кабінетів і писав звернення. Щоразу кошти закладалися, але потім їх знімали. Ціною неймовірних зусиль вдалося таки добитися ремонту двох вулиць, по яких відмовлявся їздити навіть громадський транспорт.

6

Відремонтували Смілянську (виїзд з міста)

З ініціативою відремонтувати вулицю Смілянську (на виїзді з міста) «Вільні демократи» виступили ще на початку року. Були внесені пропозиції до бюджету міста. Ідея підтримали більшість депутатів. У вересні розпочалися роботи і за кілька тижнів були завершені.

Відновили розмітку і освітили перехід

По вулиці Смілянській і 30-річчя Перемоги існують небезпечні пішохідні переходи. Там не було навіть розмітки. Подекуди траплялися аварійні ситуації.

Володимир Гриценко звернувся до міської влади з вимогою відновити розмітку на найбільш небезпечних ділянках і встановити підсвітлений перехід на вулиці 30-річчя Перемоги.  Ці роботи були виконані.

15675608_1028492297256722_6396952243525894785_o 15675831_1028492150590070_3927486162631992474_o 15622667_1028491660590119_6029378133650694218_n

А наприкінці року було об лаштоване освітлення по вул. Луценка і пішохідному тротуару до будинку по вул. Смілянській, 126/1.

 «Вільні демократи» пропонують, щоб влада радилася з мешканцями, де ставити кіоски

Останнім часом у Черкасах майже щодня трапляються скандали. За останній рік міська влада Черкас видала більше 150 погоджень на встановлення кіосків. МАФи почали з’являться то на зелених зонах, то у дворах будинків, то замість зупинок. Більшість жителів Черкас така ситуація не влаштовує.

«Вільні демократи» запропонували владі погоджувати із місцевими жителями розташування МАФів. Для цього спільно із Комітетами самоорганізації населення та черкащанками проводити громадські обговорення. Якщо жителі підтримуватимуть, то кіоск встановлюють. З відповідною ініціативою виступив депутат від «Вільних демократів» Володимир Гриценко.

«Це зніме напругу в суспільстві. Люди зустрічатимуться з підприємцем. Якщо він продаватиме хліб і молоко, то чому б йому і не дозволити. А якщо люди не хочуть розливайок чи кіосків з продажу пива і цигарок, то влада має дослухатися до думки людей, — зазначив Володимир Гриценко.

Однак міська влада не підтримала цієї ініціативи. І відмовилася проводити громадські обговорення щодо розміщення кіосків.

Міська влада підтримала дитячий баскетбол

Понад 350 черкаських дітей нині займаються в дитячих секціях з баскетболу під егідою БК «Черкаські мавпи». Одна з юнацьких команд стала Чемпіоном України. Навіть у сесійній залі чемпіонів нагородили грамотами виконавчого комітету. «Вільні демократи» запропонували міській владі підтримати дитячі баскетбольні команди.

Була розроблена програма підтримки баскетбольних і футбольних команд Черкас. Баскетболістам виділили понад 500 тис. грн. Ці кошти підуть на оплату оренди залів, де грають спортсмени, на спортивний інвентар та екіпіровку. Нині відбуваються тендерні процедури.

Завдяки «Громадському бюджету» по вул. Смілянській та 30-річчя Перемоги з’являться сучасні переходи

По вул. Смілянській, 131 та 30-річчя Перемоги (перед колом) існують небезпечні пішохідні переходи. Часто тут травмуються і гинуть люди. І найгірше, що під колеса автомобілів потрапляють наші діти.

Щоб зменшити аварійність, забезпечити безпеку життя і здоров’я пішоходів Тетяна Кириченко, член КСНу мікрорайону «Привокзальний», подала на «Громадський бюджет» два проекти – облаштування сучасного «піднятого» пішохідного переходу за адресами Смілянська, 131 та 30-річчя Перемоги, 8.

«Громадський бюджет» — це ініціативні проекти громади. Черкащани пропонують свої ідеї, а громада вирішує, чи їх підтримувати. Переможець отримує обов’язкове фінансування з міського бюджету.

1 28235_600

«Проектом передбачається облаштування «припіднятого переходу». Такі встановлюють в містах Європі, нині вже облаштовують у Києві, Одесі, Івано-Франківську. Це щось на зразок «лежачого поліцейського», але безпечніший для автомобілів і пішоходів. Він має пологий спуск і підйом, тому автомобіль плавно заїжджає і з’їжджає, при цьому зменшує швидкість, — розповів Володимир Гриценко.

Як депутат, він підтримав ініціативу КСНу «Привокзальний». Завдяки активності черкащан ці два проекти перемогли і тепер обов’язково мають бути зроблені.

Тарас Коломієць, округ —  № 32

 

Kolomiec+name

Межі округу – вул. Чорновола, бульв. Шевченка, Різдвяної, Іллєнка, Гоголя, Волкова.
Завдяки черкасцям домоглися ремонту вулиці Чорновола

Тарас Коломієць домігся ремонту вулиці Чорновола на відрізку між бульв. Шевченка та вул. Портовою. Ця ділянка була аварійною, дорога перетворилася в суцільні ями. «Вільний демократ» неодноразово звертався до міської влади. Коли побачив, що бюджеті на ремонт дороги не передбачили кошти, ініціював збір підписів.

За короткий час вдалося зібрати понад 500 підписів містян. Вони вимагали від міського голови терміново провести ремонт вулиці. Буквально через тиждень, як тільки підписи були здані в міську раду, роботи на вул. Чорновола розпочалися. Нині там зручний проїзд, відремонтований асфальт.
За клопотанням депутата біля Другої міської поліклініки встановили сучасну зупинку для громадського транспорту.

Щоб домогтися ремонту провулку, депутат звозив одного з керівників департаменту ЖКГ до людей

Депутат від «Вільних демократів» Тарас Коломієць, щоб відремонтувати провулок Хижняківський (колишній Герцена), зводив туди заступника начальника департаменту ЖКК Андрія Наумчука. Він показав чиновнику провулок, де уже багато років збиралася велика калюжа, проїхати чи пройти ним було неможливо. Поряд розташовується будинок ЖБК та приватний сектор.

13095742_10207494944948984_7390450649401051003_n 13103415_10207494944868982_515627455542333193_n

Після інспекції вже у квітні там розпочалися роботи. За кілька тижнів провулок заасфальтували, сміття прибрали. Нині там можна проїхати і пройти.

Депутат контролював ремонт по вул. Іллєнка (ФОТО 5)

За клопотанням Тараса Коломійця була відремонтована ділянка вулиці Іллєнка від булв. Шевченка до вул. Гоголя. Це була аварійна дорога. Від вібрації зазнавали пошкоджень приватні будинки.

Була очищена зливова каналізація, відфрезерована поверхня, укладений вирівнюючий шар асфальту. Разом із представниками комісії з ремонту доріг депутат контролював хід виконання робіт.

13690864_10208089891342272_7901179306539872515_n 5

Ремонти в дитячих садочках

При розгляді Програми соціально-економічного розвитку фракція «Вільних демократів» підтримала пропозиції щодо ремонтів у дитячих садках, у тому числі заміні вікон і ремонті туалетів у ДНЗ № 22 «Жайворонок» та ДНЗ №77 «Берізка».

 Відремонтували аварійне перехрестя на розі Новопречистенській та Гоголя

КП «ЧЕЛУАШ» провів аварійно-ямковий ремонт асфальтного покриття по вул. Новопречистенській.

Відремонтували аварійний прохід між будинками на «Сєдова»

Аварійний прохід між будинками 396 та 398 по бул. Шевченка виклали плиткою. Для мешканців мікрорайону «Сєдова» цей прохід є найкоротшим шляхом потрапити із зупинки до своїх осель. За добу там проходять тисячі людей. Попереднє асфальтне покриття фізично і морально застаріло.

13281849_10207652646771431_1483199320_n    8

— Коли контролював хід робіт з облаштування проходу плиткою, зустрівся із місцевими активістами. Люди просили облаштувати парканчиком дитячий майданчик, встановлений кілька років тому. Спільно із активними мешканцями зробили це. Залишилося лише його пофарбувати, — розповів Тарас Коломієць.

 «Вільні демократи» взяли під опіку ремонт в спортивній залі ЗОШ № 5

Ремонтні роботи в спортивній залі ЗОШ № 5 тривають уже більше трьох років. Школярі вимушені займатися фізкультурою в коридорах та рекреаціях школи. Ремонт розпочали кілька років тому, але толком його провести не змогли. Виявилося чимало порушень. Була замінена фірма, яка займається ремонтом.

«Ми взяли це питання, як кажуть, під особистий контроль. Школу очолила Олена Саєнка, досвідчений фахівець, людина своєї справи. Це член нашої команди. Вона одразу взялася за справу. І ми, депутати, готові її підтримати і передбачити кошти в бюджеті на завершення ремонтних робіт в спортивній залі», — зазначив Тарас Коломієць.

IMG_8587 P1280045

 Альона Цегвінцева, округ —  № 15

Tsegvinceva_table

Межі округу – район вулиць Г. Майдану, Ярославська, Сумгаїтська, Батицького, 30-річчя Перемоги.

З ініціативи «Вільних демократів» відремонтували вул. Ярославська

На початку року ремонт вулиці Ярославської – в районі ринку – не був запланований. Ця ділянка була аварійною, вона вже перетворилася в суцільну яму. Нею навіть не хотіли їздити водії автобусів. Альона Цегвінцева ініціювала збір підписів місцевих жителів. За короткий час було зібрано понад 300 підписів під листом-зверненням до міського голови щодо ремонту вулиці Ярославської.

«Було ініційовано внесення змін до міського бюджету і на ремонт вулиці Ярославської швидко знайшлися кошти. Вже за місяць її відремонтували. Тож тепер нею можуть користуватися не лише місцеві жителі, але й ті, хто приїздить на Ярославський ринок», — розповіла Альона Цегвінцева.

Ремонт цієї вулиці розвантажить коло білі «Епіцентру», додасть зручностей при заїзді у двори, зніме навантаження на пішохідний перехід в районі супермаркету.

20160707_095224

 

Відремонтували вулицю Віталія Вергая (колишня Батицького)

У червні була відремонтована і ділянка вулиці Віталія Вергая – від вул. Сумгаїтської до ЗОШ № 26. На ремонт чекали давно. Частина дороги перетворилася у своєрідну пральну дошку, якою ледь пересувалися автомобілі.

Окрім заміни асфальтного покриття ремонтники зробили кишені в’їзду до дворів. Нині цією ділянкою вулиці уже можна проїхати.

Облаштували освітлення між будинками

Між будинками по вул. Смілянська 14 та 18 були встановлені ліхтарі і облаштоване освітлення. У нічний час алея, яка проходить між арками цих двох будинків, освітлена.

20160116_130051      20160116_130135-1

Встановили парканчик на території садка № 73

Територію біля головного входу до приміщення дитячого садка облаштували дерев’яним декоративним парканчиком. Нині клумби і зелені зони відгороджені.

Допомогу із парканчиком надало підприємство «Темп».

20160719_083400

Ініціативу возити школярів в маршрутках за півціни не підтримала міська влада

«Вільні демократи» ініціювали рішення міської ради, за яким школярі могли б їздити в маршрутках за півціни. На думку Альони Цегвінцевої, таким чином панувала б соціальна справедливість, адже проїзд в тролейбусах школярам компенсують з міського бюджету. Однак є райони, як-то «Дахнівка», район вул. Громова-Невського, вулиці Амброса — Нижня Горова, де тролейбуси не їздять.

«Мій запит до міського голови підтримала колеги-депутати. Згодом надійшла відповідь від черкаських чиновників, які запевняли, що реалізувати цю ініціативу не можливо, бо мовляв немає відповідної програми. Наскільки нам відомо в деяких містах України школярів возять безкоштовно, а за це перевізнику з міського бюджету компенсують кошти, — зазначила Альона Цегвінцева.

У садочку «Мальвіна» проведені ремонтні роботи

У садочку № 73 «Мальвіна» замінені старі вікна на сучасні склопакети, відремонтовані два санвузли. Загалом проведена заміна майже 70% вікон. У зв’язку із збільшенням кількості дітей на одну групу були проведені ремонтні роботи в цьому груповому осередку.

Відремонтовані санвузли в садку № 83

З ініціативи депутат міської ради Альони Цегвінцевої у міському бюджеті передбачили кошти на ремонт двох санвузлів у дитячому садку № 83.

IMG_6644

«Країна мрій» з’явиться у Південно-західному районі

 Завдяки активності жителів Черкас проект «Громадського бюджету» «Країна мрій», поданий Альоною Цегвінцевою, набрав необхідну кількість голосів. Тепер його реалізувати зобов’язана міська влада вже цього року. «Країна мрій» передбачає будівництво біля дитячого садка № 73 справжньої дитячої країни для місцевих дітлахів. Окрім дитячого майданчика там буде розташовуватися амфітеатр, де дітлахам показуватимуть вистави, вчитимуть акторській майстерні. Для жителів Південно-західного мікрорайону це має стати місцем відпочинку.

14740997_604481639712601_784276725_n 14800733_604481613045937_246369645_n

Замінили аварійну зупинку на вулиці Сумгаїтській

Замість старої аварійної зупинки на вулиці Сумгаїтській (зупинка «Міленіум») встановили нову. Поряд із нею облаштували кіоск по торгівля м’ясною продукцією. Це була одна з вимог. Можна торгувати продуктами харчування, але не пивом та цигарками.

Проведений ремонт у дворі будинків

У рамках проекту «Євродвір» проведений ремонт у дворах будинку на вулиці Ярославській, 24-26. Заміст старого асфальту укладена тротуарна плитка. Тож тепер жителі можуть вільно і комфортно пересуватися власним двором.

 Тетяна Чорнобіль, округ № 5

 

Chornobil_table

 Межі округу – вулиця Грушевського, Гоголя, провулку Добровольчих батальйонів, вул. Г. Чорнобиля.       

Ремонт вулиці і провулку Пушкіна

З ініціативи депутата міської ради від Партії вільних демократів Тетяни Чорнобіль був зроблений капітальний ремонт вулиці і провулку Пушкіна. Спершу коштів на ремонт цієї дороги у міському бюджеті не планувалося.

prov

Після того, як Тетяна Чорнобіль зібрала підписи під листом-зверненням до міської влади, ремонт дороги провели.

Проведений капітальний ремонт вулиці Благовісної

У січні 2016 року «Вільні демократи» звернулися із пропозицією до міської влади провести ремонт вул. Благовісної, Смілянської (виїзд із міста), вул. Г. Дніпра. Відповідне фінансування було закладено в міському бюджеті.

Протягом літа-осені ці роботи були проведені. Окрім заміни асфальтного покриття ремонтники підняли бордюри і люки.
remont-dorogy2-710x434

Замінені аварійні зупинки

На місці старих аварійних зупинок були встановлені нові – сучасні. Зокрема, «зупиночні оновлення» торкнулися рогу вулиці Можайського та бульв. Шевченка і Благовісна-Грушевського. Територія довкола зупинок облаштували тротуарною плиткою.

Нанесена розмітка і зроблене освітлення

Завдяки ініціативі Тетяни Чорнобіль була нанесена розмітка на перехресті вулиці   Надпільна та вул. Крилова і на розі вул. Надпільна та вул. Університетська. Через останнє перехрестя ходить чимало дітей – учнів ЗОШ № 19.

14192185_1111567268890751_1879059136980442054_n

Також було об лаштоване освітлення по вулиці Можайського.

Відремонтовані дороги осколом

Оскол, який знімали при ремонті вулиці Благовісної, був використаний для укладання інших вулиць і провулків мікрорайону «Благовісний». Так, зокрема, вдалося, посилити асфальтне покриття вулиці Університетської (найбільш аварійних ділянок), вулиці Добровольчих батальйонів, провулку Можайського. А по провулку Крилова після укладання нового кабелю ремонтники пошкодили покриття. З ініціативи Тетяни Чорнобіль оскол був використаний, щоб відремонтувати частину пошкодженої ділянки.

У Черкасах реалізують два проекти «Громадського бюджету»

Тетяна Чорнобіль подала на «Громадський бюджет» два проекти. Перший «Тебе видно, ти в безпеці» стосується візуалізації пішоходів і велосипедистів. На думку депутата, цей проект захистить маленьких черкащан і зробить їхнє пересування у темну пору дня безпечним. Другий проект стосується нових назв вулиць. Проект передбачає не лише проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців вулиць і провулків, які останнім часом перейменували, але й облаштування табличок з новими назвами.

44bdcfa-300        2f5f4bb-flicker

 

Максим Шадловський, округ № 18
Shadlovsky_table

Межі округу – вул. Чайковського, Невського, Пастерівська, Кооперативна

Проведений ремонт вулиці Пилипенка

Цього року з ініціативи депутатавід Партії вільних демократів Максима Шадловського був проведений ремонт відрізку вулиці Пилипенка. Останнім часом там утворилося чимало ям і вибоїн. Тому ремонт був конче необхідний. «Вільні демократи» ініціювали виділення коштів з міського бюджету і добилися проведення ремонту по вул. Пилипенка.

13521945_299399047060545_6385588569739657825_n

У мікрорайоні з’явився сквер «Весна»

Територія між магазином АТБ та автостоянкую отримала статус скверу. Тепер це територія, де можна розбити зелену зону, висадити дерева, облаштувати пішохідні доріжки. Депутат міської ради від Партії вільних демократів Максим Шадловський ініціював не лише отримання для зеленої зони статусу скверу, але й виділення коштів на його облаштування. Торік були обрізані старі дерева, а натомість висаджені молоді деревця. На весну планують обсадити майбутній сквер кущами, облаштувати пішохідні доріжки і встановити освітлення.

P1370953 P1370947

 Зробили тротуар по вул. Невського

Аварійний тротуар по вулиці Невського уздовж автостоянки облаштували тротуарною плиткою. Тож тепер жителі мікрорайону ходитимуть по нормальному тротуару. Надалі  у планах депутат міської ради Максима Шадловського зробити тротуар уздовж будинку по вулиці Невського 23 і дитячого садка № 18 до скверу «Весна».

Оновлення в дитячому садку № 18

У дитячому садку № 18 завдяки проекту «Громадський бюджет» облаштували нове дитяче обладнання. Таке обладнання є лише у двох садочках міста – ДНЗ № 18 та ДНЗ № 35. Це унікальні гірки, машинки, карети, паровозики. Це сучасне устаткування, вироблене на місцевому підприємстві «Темп» на замовлення батьківського комітету.

«Вільні демократи» мають намір встановити таке обладнання протягом кількох років у всіх дитячих садках міста.
^031FC069228364542675B6C40665636C0E0886172FD0BCE1DE^pimgpsh_fullsize_distr ^79AA8C7AF5A4D05FF3C6C2BAAB033D1C66344E64041AB2E22E^pimgpsh_fullsize_distr

Інна Михайлюк, округ № 22

Mihayluk_table

Межі округу – проспект Хіміків, вулиця Грибоєдова, Чорновола, Максима Залізняка.

Упорядкували вулицю Грибоєдова

Депутат міської ради від Партії вільних демократів Інна Михайлюк спільно із мешканцями проконтролювала хід робіт з ремонту вулиці Грибоєдова, що в мікрорайоні «Хімселища». За словами народної обраниці, до неї неодноразово зверталися жителі цієї вулиці. Вони просили відремонтувати дорогу, яка вже перетворилася у суцільну яму.

14022260_611260742366986_559136914625619098_n 14063960_611260739033653_2326170444001733695_n

«Я неодноразово зверталася із зверненнями до Департаменту житлово-комунального комплексу. Зрештою вдалося домогтися, щоб вулицю Грибоєдова внесли до переліку тих доріг, які ремонтуватимуть за допомогою осколу. Сам оскол нині везуть із вулиці Смілянської, де відбувається капітальний ремонт доріг», — зазначила Інна Михайлюк.

Встановлення лавок у дворі будинку

Мешканці будинку за адресою Хіміків, 52 звернулися до депутат свого округу з проханням навести лад у дворі і встановити нові лавки. Після ремонтних робіт на покрівлі будинку у дворі утврилися гори сміття. Інна Михайлюк звернулася до СУБу, який вивіз непотріб.

Мешканці спільно із депутатом організували толоку і встановили біля під’їздів лавки.

Облаштування нових зупинок і освітлення пішохідного переходу

По проспекту Хіміків навпроти школи № 10 був об лаштований сучасний підсвічений перехід. Це стало можливим завдяки листу-звернення, яке надіслала Інна Михайлюк до департаменту ЖКК.

13103256_562615283898199_8454041659724575929_n

Цим переходом користають тисячі жителів мікрорайону «Хімселище». Особливо діти, які навчаються в ЗОШ № 10.

Також по вулиці Пастерівській та проспекту Хіміків облаштували нові зупиночні комплекси.

Придбали нові комп’ютери для школи

З ініціативи Інни Михайлюк були передбачені кошти в сумі понад 150 тис. грн. на придбання нових комп’ютерів для школи № 10. Компютерний фонд закладу застарів, тому виникла необхідність в його оновленні. Кошти на ЗОШ № 10 і ЗОШ № 6 (округ депутат від Вільних демократів Тетяни Чорнобіль) були передбачені в бюджеті. Наприкінці року відбулася процедура закупівлі.

Облаштували та озеленили території школи № 10

Підприємство «Темп» надало парканчики, які були встановлені на клумбах перед входом у школу № 10. Тепер територія закладу охайна і має чудовий вигляд.

Замість зрізаних аварійних дерев, вражених омелою, були висаджено близько 20 нових.