«Вільні демократи» подарували дитячому садку проектор (ФОТО)

Заступник голови фракції Партії вільних демократів у міській раді Олександр Згіблов та депутат від ПВД Тетяна Чорнобіль привезли новорічний подарунок для вихованців і працівників ДНЗ № 73 «Мальвіна». Цей садок, яким керує однопартієць Олександра Згіблова, депутат міської ради Альона Цегвінцева, перебуває під опікую «Вільних демократів».

P1270016 P1270010

«До нового Року ще місяць, а ми вже розвозимо подарунки, — зазначив Олександр Згіблов під час зустрічі із трудовим колективом. – Я знаю, що ви чекали на такий подарунок давно. Рік, як ми стали депутатами. Традиційно через рік народні обранці звітують, видають 100 тисячні тиражі газет, купують програми на місцевих телеканалах, вішають біг-борди. Ми на фракції вирішили не витрачати на пропаганду кошти і скерувати закамульовані нами фінанси на допомогу садочку № 73 та школі № 10. Тому сьогодні вручаємо вам проектор.»

P1270017

На це медійне обладнання колектив садочка чекав багато років. Особливо актуальним він буде на новорічних святах і заходах.

Альона Цегвінцева, депутат міської ради, переконана, що такі подарунки – це найкращий спосіб підтримувати громаду мікрорайонів. Адже газети чи буклети зникнуть, про діяльність депутата забудуть через тиждень, а обладнання слугуватиме не один рік.

«Вільна демократка» Тетяна Чорнобіль повідомила, що депутати від ПВД звітуватимуть перед громадою, але не з таким розмахом, як деякі політичні сили.

«Ми плануємо звітувати на Комітетах самоорганізації населення, зустрічатимемося в школах і садках з трудовими колективами. Наш звіт – це результат нашої роботи. А прозвітувати нам є про що», — заявила Тетяна Чорнобіль.

P1270021