«Вільні демократи» просять підтримки у жителів Черкас

Зареєструватися і проголосувати за петицію про облаштування на розі булв. Шевченка та вул. Іллєнка  світлофору. З ініціативою зробити там світлофор виступив Микола Кудрявцев.

«Звертаюсь з пропозицією встановлення світлофора або засобів регулювання (зменшення) швидкості руху на перехресті бульвару Шевченка та вулиці Іллєнка (колишня Горького).
Вказане перехрестя є одним з найнебезпечнішим у місті Черкаси. З відкриття торгівельно-розважального центру DEPOT кількість пішоходів та транспорту, що перетинають вказане перехрестя, збільшилась в рази. На жаль, водії які прямують вздовж бульвару Шевченка в обох напрямках, часто порушують швидкісний режим і не надають перевагу пішоходам на переходах. Особливу загрозу становить потік транспорту для людей похилого віку та дітей.
Крім того, аварійні ситуації постійно трапляються через збільшення навантаження на перехрестя від транспорту, що повертає з вулиці Шевченка ліворуч або розвертається.
Ситуацію погіршує обмежена оглядовість через дерева.

Пропоную, задля збереження життя і здоров’я жителів міста Черкаси:
1) Встановити засіб регулювання руху (світлофор) на перехресті Шевченка-Іллєнка;
2) Встановити засоби обмеження швидкості руху по бульвару Шевченка в обох напрямках.
3) Облаштувати переходи посиленою підсвіткою
4) Покращити оглядовість, з метою чого провести обрізку кущів і вирубку декількох дерев по центральній алеї у напрямку вул. Різдвяна», — написав він в петиції.

Нині ця петиція лідирує. Вона вже набрала 140 підписів. «Вільні демократи» закликають черкащан підтримати це звернення. Адже поряд розміщений торгівельний центр, гімназія № 9, два дитячі садочки.

Зареєструватися і проголосувати можна за посиланням

http://rada.ck.ua/petitions/web/34