«Вільні демократи» підтримали Анатолія Гриценка

ЗАЯВА

Політичної партії «Партія вільних демократів»

Партія вільних демократів прийняла рішення підтримати на виборах Президента України кандидата у Президенти Анатолія Степановича Гриценка.

На нашу думку, у ситуації, яка нині склалася в Україні, – це найкраща кандидатура для глави держави.

31 березня під час першого туру виборів, а потім і 21 квітня (під час другого туру) ми обиратимемо у першу чергу Головнокомандуючого наших Збройних сил України; людину, яку поважають наші закордонні партнери, і яку бояться наші вороги; людину, яка йде у владу побороти корупцію і покращити економічне та соціальне становище рядових громадян; людину, яка вже має свою команду: прем’єр-міністра, Міністра оборони, Генерального прокурора, начальника СБУ.

У першу чергу Партія вільних демократів звертається до українців. Просимо вас 31 березня взяти паспорт, покликати друзів, запросити сусідів і прийти на виборчі дільниці проголосувати. Ви маєте віддати свій голос. Щоб ним не скористалися інші! Чим більше нас – тим менше шансів сфальсифікуваи вибори!

По-друге, Партія вільних демократів звертається до членів партії,  своїх прихильників, тих, хто розділяє наші принципи – віддати свій голос під час виборів за кандидата у Президенти Анатолія Степановича Гриценка.

Чесних більше

І хай Бог допоможе Україні!