«Вільні демократи» пішли у двори

Олександр Згіблов, лідер «Вільних демократів», провів першу зустріч із жителями свого депутатського округу. Він зустрівся із мешканцями будинку по вулиці Ложешнікова, 16.

Мешканці будинку кілька тижнів тому звернулися до Олександра Згіблова із проханням допомогти подолати бюрократичну тяганину із міською владою і примусити КП СУБ «Соснівська» виконати вимоги жителів. Зокрема, вона просили відремонтувати козирки, полагодити вхід в один із входів в підвал, зробити ремонт покрівлі та інше.

P1430547 P1430548

— Я прийшов сьогодні до вас, щоб прозвітувати перед вами, що зроблено комунальними службами, що планується зробити, а також обговорити із вами ті проблеми, які виникли у вас і які варто вирішити, — розпочав зустріч Олександр Згіблов.

P1430585 P1430619

Він передав ініціативній групі будинку відповіді, які надав міський голова щодо ремонтних робіт, проведених у будинку. Спільно із мешканцями обговорив проблеми багатоповерхівки, запропонував їм не вагатися, а створити ОСББ, щоб мати можливість отримувати спів фінансування на капітальні ремонти з міського бюджету.

«Вільні демократи» проводитимуть зустрічі у дворах постійно.