Депутати від ПВД декларують свої статки

Ще троє депутатів від фракції Партії вільних демократів – Володимир Гриценко, Альона Цегвінцева та Тетяна Чорнобіль  — подали декларації про свої статки.

Зокрема Володимир Гриценко, директор БК «Черкаські мавпи» і депутат Черкаської міської ради,  задекларував 6,6 га землі в с. Демки, Драбівського району, дві квартири, автомобіль та заробітну плату дружини (вчителя в ЗОШ № 5) та свою. Загалом дохід його родини на рік склав – понад 160 тис. грн.

Окрім того, в його декларації зазначено про подарунок в 56 тис. грн.

— У пересічного «френда» можуть виникнути питання щодо подарунку в 56 000 грн. від мами??? Так дійсно, попросив батьків допомоги, бо мусив погасити іпотеку за придбану 8 років назад в кредит квартиру. Термін кредиту склав 20 років. Банк в 2016р. «лопнув», тіло кредиту мусив сплатити терміново.(Хоча батьки і не наполягають, але гроші їм поверну, бо тяжкою працею вони були зібрані на «чорний день». Маю надію, що ще багато років вони їм не знадобляться), — розповів депутат.

— Щодо 6 га. паїв в Драбівському районі? Мої бабця та дід, Євдокія та Іван Бойко заповіли мені цю землю. Наділи знаходяться в селі де я народився — село Демки. Паї здав аграрному підприємству в оренду, в довгострокове користування, — зазначив Володимир Гриценко.

У Тетяни Чорнобіль, депутат міської ради від Партії вільних демократів і секретаря КСНу «Благовісний», у власності два будинки, земельна ділянка і дачний будинок в селищі Ірдинь. Її чоловік має житловий будинок. Вся нерухомість була придбана понад 8 років тому за довго, як Тетяна Андріївна стала депутатом.

На своєму місці роботи – секретарем КСНу «Благовісний» — за 2016 рік вона заробила майже 26 тис. грн.

Директор дитячого садка № 73 і депутат міської ради від Партії вільних демократів Альона Цегвінцева не має ані автомобіля, ані нерухомості.

— Мої батьки проживають у Лисянці. Я живу і працює в Черкасах. Винаймаю житло, — розповіла депутат.

Торік ї сукупний дохід становив – майже 85 тис. грн. Рахунків у банку і готівкових коштів вона не має.

Нагадаємо, що перед цим одним із перших декларацію подав Сергій Одарич.