Депутатська комісія висловила претензії до двох бюджетних програм

Дві бюджетні програми були відправлені на розгляд сесії без схвалення депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров’я та материнства. Це зокрема стосується «Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання об’єктів вулично – дорожньої мережі м. Черкаси на 2016 – 2020 роки» та « Програма розвитку міського електротранспорту в м. Черкаси на 2016 – 2020 роки». Ці документи мають розглядатися на сесії міської ради 14 січня.

«Найбільше дискусій викликали ці дві програми. Щодо «Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання об’єктів вулично – дорожньої мережі м. Черкаси на 2016 – 2020 роки», питання виникали за вартість зупинок громадського транспорту. Одна зупинка коштує 50 тис. грн. Які зупинки будуть ремонтуватися, де їхній перелік, нам ніхто і не відповів. Мовляв, виконком вирішить. Такий результат був і з ремонтом доріг. Які вулиці планують ремонтувати, так нам і не сказали», — розповіла на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» голова комісії з питань освіти і охорони здоров’я Альона Цегвінцева (фракція «Вільних демократів).

До « Програми розвитку міського електротранспорту в м. Черкаси на 2016 – 2020 роки» члени комісії теж мали запитання. Зокрема їх цікавив звіт по попередній програмі, однак ніхто ніяких даних так і не надав. «Вільна демократка» переконана, що бюджетні програми треба готувати ефективніше.

Ці дві Програми, через які йтиме бюджетне фінансування, були відправлені на розгляд сесії.