Депутат виконав за комунальників їхню роботу (ФОТО)

Машина з піском і година роботи. Саме стільки знадобилося депутату від Партії вільних демократів Олександру Згіблову та працівникам підприємства «Темп», щоб посипати піском вулицю Кооперативну, на яку з часів снігопаду і ожеледиці навіть не ступала нога комунальників.

P1390166 P1390157

«До мене звернулися жителі округу, від якого я обирався, з проханням посипати піском вулицю Кооперативну, якою пересувається дуже багато людей. Жителі йдуть на вокзал і з вокзалу. Потік людей величезний. Коли я сюди приїхав, то побачив справжню ковзанку», — розповів Олександр Згіблов.

P1390176 P1390175

«Вільний демократ» сам спробував пройтися цією вулицею, але йому це не вдалося. Олександр Згіблов  дав команду завантажити машину з піском і посипати проїжджу частину. Також робітники підприємство обробили піском внутрішньо будинковий проїзд між будинками по вул. Кооперативній 3 та 5.

«Це добре, коли є техніка і можливість це зробити, але є вулички і провулки, де не ступала нога комунальника. Як член депутатської комісії з питань ЖКГ порушу це питання на комісії. Треба віднайти той механізм, щоб всі вулиці і провулки у Черкасах прибиралися, щоб на всіх тротуарах і доріжках було принаймні посипано піском чи сіллю», — зазначив депутат.

P1390184 P1390174