Депутат запитав мера. Останній поки що мовчить

Депутат від Партії вільних демократів Олександр Згіблов поставив міському голові Черкас Анатолію Бондаренку сім запитань. Вони стосувалися, чому роботи по ремонту бульвару Шевченка зупинилися.

 

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

До міського голови Черкас Анатолій Бондаренко

Шановний пане Анатолію!

Кожного дня я вимушений проїжджати бульваром Шевченка. Весь цей час я радів, що нарешті основна транспортна магістраль нашого міста може зазнати змін. Буде відремонтовано асфальт, встановлена технічна зона, а пішохідна алея отримає нову плиточку.

Але останнім часом ситуація погіршилася. Протягом останнього тижня не спостерігаю там працівників. На відрізку віл вулиці Небесної Сотні до Припортової не помітив жодного робітника і жодної одиниці техніки. Відчуття, що час на бульварі Шевченка зупинився. І ми знову можемо повернутися період, коли протягом зими відрізок у чотири квартали стояв розбитий, а водії і пасажири громадського транспорту вимушені були стрибати по ковдобинах.

Варто відмітити, що на невеличкому відрізку бульвару Шевченка підрядником – підприємством «Укрєвробуд-2013» — був знятий верхній шар асфальту. Бордюру до кінця так і не встановили, люки не підняли, технічні зони не облаштовані. Про нижній і верхній шар асфальту навіть немає мови. Складається відчуття, що підрядник залишив об’єкт, взявши бюджетні кошти.

P1400661 P1400660

Більше того, занепокоєння викликало повідомлення, оприлюднене в місцевих ЗМІ, що приватне підприємство «Укрєвробуд-2013» має проблеми із законом. Порушено кілька кримінальних проваджень. У тому числі і за несплату податків за місцем реєстрації підприємства. Це одразу наштовхує на думку, що підрядник скористався грошима нашого міського бюджету, взяв кошти, роботи не виконав і залишив об’єкт. При цьому мав нахабство не сплатити податків.

P1400650 P1400662

З огляду на те, що бульвар Шевченко є основною транспортною артерією міста, дорогою користуються десятки тисяч черкащан, центральна вулиця є обличчям міста, прошу вас, Анатолію Васильовичу, публічно дати відповіді на наступні запитання:

  1. Чи правда, що підрядник ПП «Укрєвробуд-2013» залишив об’єкт і прибрав всю свою техніку? Хто тоді завершуватиме роботи? Ви, як міський голова, знаєте про цю ситуацію і які кроки ви здійснили, щоб уникнути важких наслідків для міського бюджету?
  2. Скільки коштів УЖЕ сплачено підряднику і на ЯКУ суму виконані роботи? Якою сумою нині ризикує бюджет і громада міста?
  3. Який термін виконання робіт по бульв. Шевченка і чи вклалося ПП «Укрєвробуд-2013» у графік? Хто з чиновників розробляв і погоджував графік робіт?
  4. Хто з чиновників понесе персональну відповідальність, якщо підрядник припинить роботи і залишить головну вулицю міста розбитою на довгий період?
  5. Чи передбачено в договорі умови компенсації, якщо ПП «Укрєвробуд-2013» не виконає роботи?
  6. Чи передбачені договором штрафні санкції за зрив термінів і графіків робіт? Якщо так, то яка сума?
  7. Хто укладав і підписував договір із підрядником?

Відповіді на всі ці запитання прошу надати публічно, щоб громада і депутати міської ради розуміли ситуацію. Ми, депутати, не маємо залишатися осторонь проблеми, і залишити бульвар Шевченка розбитим на ще один зимовий період.

З повагою

Заступник голови фракції

Партії вільних демократів, депутат міської ради

Згіблов О.Г