Депутат привітав свого класного керівника і пообіцяв відремонтувати спортивний зал (ФОТО)

Максим Шадловський, депутат міської ради від Партії вільних демократів, із нагоди Дня вчителя привітав свого колишнього  класного керівника, а нині директора ЗОШ № 5 – Олену Саенко. З квітами і колегами депутатами він завітав у школу.

Максим навчався у ЗОШ № 24, а Олена Саєнко була його класним керівником, викладала алгебру і геометрію. Нині він депутат, а її тиждень тому було призначено директором ЗОШ № 5.

Олександр Згіблов, заступник голови фракції Партії вільних демократів, під час зустрічі запевнив, що «Вільні демократи» усіляко допомагатимуть закладу.

IMG_8585

«Ми подали до Програми соціально-економічного розвитку на 2017 рік пропозицію завершити нарешті ремонт в спортивній залі цієї школи. Це повне неподобство. Третій рік діти вимушені займатися фізкультурою в рекреаціях і в коридорах. Хоча свого часу ми ініціювали кілька нарад і тоді влада запевнила, що до 1 вересня всі роботи будуть виконані. Зараз ми хочемо, як кажуть, особисто проконтролювати хід робіт, від виділення коштів, до кожного руху на об’єкті», — зазначив Олександр Згіблов.

Олена Саєнко також попросила допомоги у депутатів у виділені коштів на ремонт туалетів. Нині у закладі зроблені два туалети, один з яких для дітей з особливими потребами.

Депутати оглянули спортивну залу, подивилися на той ремонт, який уже зроблений. Він «Вільних демократів» школою опікуватиметься Тарас Коломієць, до округу якого потрапляє ця школа.

IMG_8584