Депутат разом із мером пройшлися округом

Своєрідну інспекцію по округу провели депутат міської ради від Партії вільних демократів Володимир Гриценко та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.  Вони обговорили питання розвитку округу № 9, в який входить мікрорайон залізничного вокзалу та «Літака».

За словами Володимира Гриценка, міський голова відгукнувся на запрошення і разом із депутатом пройшовся по округу. Одразу була дана команда розпочати ямковий ремонт вулиці Володимира Ложешнікова. Ця вулиця є однією з най аварійніших на районі.

— Ми обговорили кілька важливих питань і намітили план дій – зазначив Володимир Гриценко. – Зокрема, запланували ремонт пішохідної зони в районі парку «Перемога» паралельно вулиці 30-річчя Перемоги (перехід від АТБ до парку). Міський голова погодився, що зупинка в районі обласної дитячої лікарні по вулиці 30-річчя Перемоги необхідна і її треба терміново поставити. Проїзд від вулиці Смілянській до буд.126/1 по цій же вулиці, має робитися. Відповідні розпорядження для вивчення ситуації були мером надані.

А ще міський голова дав доручення облаштувати покриття  на внутрішній стоянці парку біля Зоопарку (роботи вже й зразу розпочалися).