Завдяки запиту «Вільного демократа» медики Черкас створили комісію

Сьогодні розпочинає роботу комісія, яка вивчатиме питання, як витрачаються бюджетні кошти на придбання ліків для міських лікарень, чи забезпечені ургентні хворі безкоштовними медикаментами у перший день перебування у лікувальному закладі.

Комісія має запрацювати сьогодні о 14-00 в кабінеті головного лікаря Третьої міської лікарні. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я міськвиконкому Олег Стадник.

Нагадаємо, що на останньому засіданні сесії міської ради «вільний демократ» Максим Шадловський виступив із депутатським запитом щодо неналежного медичного лікування одного із хворого у Черкасах. У результаті – померла людина.

— Не зважаючи на те, що ми виділяємо із бюджету кошти на лікування першого дня ургентного хворого, до мене, як до депутат, надходить багато скарг. Коли людина потрапляє в лікарню, то його родичам замість безкоштовних ліків видають листочок з медикаментами і переліком серветок, мила тощо, що потрібно купити, — розповів депутат.

На останній сесії він ініціював звіт директора департаменту охорони здоров’я Олега Стадника перед міською радою.  Чиновник ще не прозвітував, але комісію створив.