ЗАКОНОТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ: «Вільні демократи» торік подали 9 проектів рішень

Депутати фракції Партії вільних демократів у Черкаській міській раді торік подали на розгляд депутатів 9 проектів рішень. Три з них були підтримані міською радою.

Серед них:

«Ліквідація КП МІА «Черкаси». Це комунальне підприємство, яке випускає газету «Місто» та журнал «Живи в Черкасах». Автор проекту – депутат міської ради від Партії вільних демократів Володимир Гриценко. Економічний ефект від ліквідації недієздатного КП понад 1 млн грн в рік.

«Оголошення міжнародного конкурсу на розбудову берегової смуги». Проект підготував та подав голова фракції ПВД Олександр Згіблов. Проект рішення передбачає оголошення міжнародного конкурсу на розбудову берегової смуги.

«Об’єднання Соснівського та Придніпровського СУБів». Проект рішення – депутата від ПВД Василя Соломахи. Це рішення дозволить утворити єдине комунальне підприємство. Таким чином будуть скорочені витрати на керівництві СУБів, а це у свою чергу дозволить кілька років не піднімати тарифи на квартплату.

Найактивніший серед «Вільних демократів» Олександр Згіблов. Він подав п’ять проектів рішень з дев’яти. Він же є і найактивнішим депутатом, який оголошує під час засідання депутатські запити. З 19 запитів Олександр Згіблов оголосив 10, Тарас Коломієць – 3, Володимир Гриценко — 2

«Вільні демократи» одні з найпродуктивніших фракцій у міській раді.