Зроблено: ремонт доріг

У 2014 році зробили капітальний ремонт проїжджої частини по вул. Менделєєва на відрізку дороги від вул. Дахнівської до вул. Санаторної. Щодня до тамтешніх лікувальних закладів приїздять тисячі жителів Черкащини. У планах на цей рік — закінчити тротуари, а наступного — продовжити вулицю та з’єднати її з мікрорайоном «Луначарський».

Торік нове дорожнє покриття уклали на відрізку дороги по вул. Канівській (спуск до мікрорайону «Дахнівка»). Ця ділянка була аварійною, кожної весни тут утворювалися ями. Поточний ремонт не рятував, тому її було вирішено капітально відремонтувати.

Торік у Черкасах була відремонтована ділянка дороги на вул. Одеській — від розв’язки до пішохідного мосту. Ця ділянка вважалася найбільш аварійною, нею часто рухається великогабаритний транспорт. Нині там нове асфальтне покриття.

Зробили капітальний ремонт вул. Б. Вишневецького. Спершу дорожники відфрезували дорожнє покриття, а потім уклали новий асфальт на ділянці від Замкового узвозу до вул. Хрещатик. Під час ремонту там встановили нові люки і решітки. Вулиця з’єднує раніше відремонтовані вул. Хрещатик та вул. Гагаріна.

Цього літа нове асфальтне покриття уклали на ділянці дороги по вул. Кірова від вул. Хрещатик й до бул. Шевченка. У планах — відремонтувати вул. Кірова до вул. Ільїна.

Наприкінці минулого року свіжий асфальт уклали й на вул. Університетській. Капітально відремонтували ділянку дороги від вул. Хрещатик до схилів Дніпра. Підрядник запевняє, що дорога прослужить понад 12 років.

Торік вдалося відремонтувати частину вул. Вербовецького — від вул. Калініна до вул. Толстого. Ця дорога була аварійною: перевізники відмовлялися пускати транспорт, оскільки він не міг там їздити. У планах — продовжити ремонт вулиці.

У мікрорайоні «Митниця» збудували алею, яка з’єднала вул. Г. Сталінграда та вул. Г. Дніпра. Нині нею користуються десятки тисяч жителів мікрорайону. Алея збудована за європейськими технологіями: замість асфальту — плитка, є освітлення, газони з крапельним поливом, лави та інші елементи благоустрою. Плануємо продовжити облаштування: висадити дерева, а навесні — розбити квітники.

За кошти міського бюджету вдалося відремонтувати кілька ділянок тротуарів, зокрема по вул. Громова, вул. Г. Сталінграда, вул. Чорновола та вул. Горького. Уздовж нового тротуару по вул. Г. Сталінграда (від вул. Калініна до скверу «Казка») також відремонтували аварійні сходи. Більшість робіт із ремонту тротуарів було заблоковано «групою 31», яка перешкоджала виділенню фінансування.

Цьогоріч провели ремонти заїздів до дворів багатоповерхових будинків, які не ремонтувалися роками.З авершили ремонт по вул. Чехова, вул. Вербовецького та вул. Чорновола. Відтепер водії не пошкодять свої автівки при заїзді до будинків.

На початку 2015 року розпочали роботу над проектом реконструкції вул. Сурікова. Уже наприкінці вересня відбудеться тендер на виконання робіт. Цього року маємо відремонтувати ділянку від залізничного переїзду до повороту на кладовище.

З ініціативи міського голови було проведено громадське обговорення проекту реконструкції вул. Г. Дніпра. На жаль, депутатська більшість заблокувала виділення коштів на ремонт цієї вулиці. Сергій Одарич сподівається, що новообрані депутати передбачать фінансування цього проекту на 2016 рік.

Цього року вирішили проблему «вічного озера» на колі біля «Літака». Реконструцію дощової каналізації мали провести ще влітку 2013 року, але цьому завадила моя відставка. За наполяганням фракції Вільних демократів перший етап робіт виконали в 2015 році. Наступного року встановимо додаткові водоприймачі.

Щороку збільшуємо частку автобусів, які відповідають екологічним нормам Євро-4. Також продовжуємо впроваджувати «єдиний квиток»: у 2015 році він запрацював на маршрутах «Черкасиавтотранс». Цього року парк «Черкасиелектротрансу» поповниться 8 новими тролейбусами. Відповідний тендер уже проведено. За кілька місяців нові тролейбуси вийдуть на лінії. Транспортна реформа, ініційована нашою командою, передбачає віддати перевагу саме екологічно чистому виду транспорту. Це дозволить зменшити кількість автобусів на маршрутах у Черкасах.

16 коментарів для “Зроблено: ремонт доріг

 • 10.09.2015 at 13:27
  Permalink

  Практически дорога по Вербовецкого разбита в хлам …. там за 15 лет, которое я живу в этом районе, она никогда не ремонтировалась

 • 11.09.2015 at 16:25
  Permalink

  Де зроблено? Все засрано ще быльше пысля такого ремонту, по таким латкам не їдеш, а скачиш! плюс біля доріг залишки асфальту ніхто і не шивелиться приберати, а головне де розміткада дорозі!!!!!!!!!!

 • 11.09.2015 at 23:51
  Permalink

  Ремонт дорог где сделано ?
  Вот к примеру маршрут автобуса 29, на тех дорогах я не видел ремонта!
  Или к примеру дорога на Смелу, выезд из города !
  Там такое чувство что танки по ней ехали.
  Не могу понять, мы обычные Черкащани, платим налоги, голосуем за вас а вот в отдачу ничего.
  Почему мы не можем ездить по нормальным дорогам ?
  И объясните, почему мы должны голосовать именно за вас, если вы ничего не делаете !

 • 12.09.2015 at 08:06
  Permalink

  «Зроблено: ремонт доріг»???
  Расскажите лучше, сколько вы бюджетных денег украли на этом «ремонте» дорог!
  Весь город в ямах!!!
  Скажите, что это за фестиваль квадратных ям на всей улице 30-ти летия победы???
  Вся Пастеровская в ямах, Шевченко в ямах и буграх. А что говорить о маленьких улицах, переулках и дворах???

 • 13.09.2015 at 09:22
  Permalink

  Тут вказано, що відремонтовані дороги, але ж це не так!

 • 13.09.2015 at 09:42
  Permalink

  Дорога по вулиці 30 років перемоги не ремонтувалась нормально роками!

 • 13.09.2015 at 13:54
  Permalink

  Команда Одарыча вечно такую чушь пишет,мол что-то «зроблено»,
  а на самом деле только для фото или виде отчёта.
  Да парки может и «зроблено» но больше руками Радуцкого, хотя в парках оба денег отмывают очень много!!!

 • 13.09.2015 at 19:13
  Permalink

  Дякуйте Радуцькому за розбиті дороги та його 30 оплічникам — це вони заради дешевого популізму тринькають бюджетні кошти на зарплату бюджетникам та тіпа «ремонтують» осколом без тендера (а значить і без закону) оте, що було хоч здалля схоже на дорогу!

 • 13.09.2015 at 19:46
  Permalink

  «Зроблено: ремонт доріг» благополучно ЗАВАЛИЛИ. И всё благодаря нашему мэру.
  -Спасибо за УБИТЫЕ машины и дороги!!!

 • 14.09.2015 at 16:34
  Permalink

  действительно..Радуцкий последнее время начал много на себя брать..

 • 15.09.2015 at 08:52
  Permalink

  Вам не стыдно такое писать???напишите что еле еле «зроблено» аварийных пару участков дороги.

 • 15.09.2015 at 20:07
  Permalink

  — «Торік у Черкасах була відремонтована ділянка дороги на вул. Одеській — від розв’язки до пішохідного мосту.»
  А не хочет ли уважаемый мэр проехаться по этой «ділянці». Только на СВОЕЙ машине!! Вот пусть «разгонится» до 60 км.ч. (как разрешают правила дорожного движения) от спуска с моста и не тормозя проедет до поворота на Луначарку. Если ему это удастся будем считать что те 1,5 км дороги сданы. Ну а если нет… добро пожаловать в клуб «Убитых Ходовых». Приглашаю всех экстремалов на этот заезд.

 • 17.09.2015 at 14:32
  Permalink

  Пан Одарич мабуть телепартується по місту, тому що не відчуває стан доріг і ям на них. Мабуть потрібно викладати відео та фото доріг в місті на Вашому сайті. Скоріше треба говорити,- що щось намагались робити з дорогами!!!!

 • 17.09.2015 at 16:18
  Permalink

  Зачем врать ! Каневскую не вы делали 😉 Опять дурите людей

 • 20.09.2015 at 18:52
  Permalink

  Покажите в Черкассах хоть одну улицу, которая не требует ремонта! Смелянская-разбитая, Гоголя, Орджоникидзе, Розы Люксембург, Сумгаитская тоже в отвратительном состоянии! Даже бульвар Шевченко Т. Г. весь в ямах! Позор городской власти!!! На Донбассе боевики ремонтируют дороги!, притом что там ещё идут военные действия! А в Черкассах как после Победы в В.О.В. все дороги после бомбёжки!Когда власти повернутся лицом к народу! Невозможно ездить на общественном транспорте-ямы и ухабы! А что на окраинах города? Тихий ужас!

 • 24.09.2015 at 22:06
  Permalink

  Хуже дорог чем в нашем городе нет!!! Это потому что мэр не местный и ему все ровно, на хапает и с броцким улетит а вы как хотите так и живите! В других городах мэры готовятся к выборам, а наш сильно уверен что пройдет по вике пинсеонерам глаза замыслил, голоса под тусует и зачем тратится на дороги! Ленина переименовать ума хватило, а положить заново как-то слабо! Смелянская самая проездная улица как везжаешь и сразу понятно какой тут хозяин и во двора ехать не надо, уже ходьбы скинулись с губернатором тот возле своего рынка постелилбы!

Comments are closed.