Комунальну газету ліквідують і заощадять громаді 1 млн. грн

Відповідне рішення на останній сесії ухвалили міські депутати. КП МІА Черкаси, яке випускало газету «Місто» і журнал «Живи в Черкасах», отримувало з міського бюджету на рік понад 1 млн. грн. Депутат від Партії вільних демократів Володимир Гриценко виступив з ініціативою ліквідувати комунальне підприємство, яке є збитковим і не рентабельним.

— За рік міський бюджет надає допомогу цьому комунальному підприємству в сумі 1 млн. грн. Колектив, який налічує 10 людей, випустив за минулий рік тільки 12 номерів газети. Фактично 1 випуск газети обходився бюджету в 80-90 тис. грн., де 70% це заробітна плата. Навіщо дотувати підприємство, яке не приносить користі громаді Черкас? – зазначив депутат міської ради від ПВД Володимир Гриценко.
Це вже вдруге депутати міської ради розглядають цей проект рішення. Перший раз міський голова наклав на рішення депутатів вето. Нині ж за проект Володимира Гриценка проголосували 28 народних обранців.

— Нам вдалося заощадити на ліквідації цього комунального підприємства 1 млн грн бюджетних коштів. Щоб було зрозуміло 1 млн – це місячне утримання одного садочку протягом місяця чи придбання нових контейнерів для вивезення сміття. Ц кошти можна скерувати на реальні речі, а не на віртуальний випуск 1 газети в місяць з тиражем в 20 тис. примірників.