Куди поділася зупинка «Г. Майдану»? (ДОКУМЕНТ)

Жителів Південно-Західного району, особливо вулиці Героїв Майдану, міська влада залишила без зупинки громадського транспорту. Той комплекс, щоб був — демонтували, навіть зняли тротуарну плитку. Тепер жителі вимушені чекати на транспорт посеред поля, де не має жодного прихистку. Міська влада так і не могла надати відповіді, куди зникла зупинка по вулиці 30 років Перемоги (вул. Г. Майдану).

— Звернувся із депутатським зверненням до міського голови. Виявилося, що у підприємця, який там розміщувався, закінчився дозвіл. Він демонтував зупиночний комплекс. А влада натомість нічого не запропонували. Вони тільки зараз готують рішення виконкому про перелік зупинок, які потребують капітального ремонту. Менеджмент на вищому рівні! – розповів депутат міської ради від Партії вільних демократів Олександр Згіблов.

«Вільні демократи» мають намір пришвидшити роботу комунальних служб і виконкому, щоб жителі Черкас не відчували дискомфорту.

— Якщо потрібно буде привезти на виконком, а потім в «ЧЕЛУАШ», жителів Південно-Західного району, то ми це організуємо, — розповів депутат

006