Максим Шадловський: «Краще сквер, ніж смітник!» (номер проекту № 70)

Максим Шадловський, депутат міської ради:

Друзі!

Потребую Вашої допомоги. До мене звернулися жителі будинків по вул. Пастерівській та Пилипенка. Переважно — це молоді мами з дітьми, люди похилого віку. Вони хочуть між магазином «Весна» та автомийкою облаштувати сквер.

Дійсно, ця територія потребує «хазяйської руки». Розбивши сквер, висадивши дерева, облаштувавши пішохідні доріжки, освітлення, лави і урни, ми не дозволимо забудувати її кіосками чи, не доведи Боже, багатоповерхівкою. За сквер ми боремося уже кілька років. Зараз там висаджені дерва. Необхідно провести роботи з облаштування доріжок та освітлення.

Я, як ваш депутат, подав на «Громадський бюджет» проект з облаштування на цій території скверу. «Громадський бюджет» — це ініціативні проекти громади. Черкащани пропонують свої ідеї, а громада вирішує, чи їх підтримувати. Переможець отримує обов’язкове фінансування з міського бюджету. Ні мер, ні депутати не відмовлять! Завдяки активності громади торік дитячий садок № 18 отримав дитячий майданчик, гімназія № 9 і Перша міська лікарня – облаштували прилеглу територію, а молодь отримала спортивний зал.

Нині у нас є унікальний шанс змінити простір довкола себе. Разом переможемо! Сподіваюсь на Вашу підтримку. Проголосуйте за проект «Облаштування прибудинкового скверу по вул. Пастерівській». Номер проекту № 70.

 

ЯК Є!

P1370947 P1370945

 

Як буде!

P1370953

Що треба зробити!

  1. Голосування відбудеться з 1 по 14 листопада. Переможе той, хто набере найбільшу кількість голосів. Тому кожен голос важливий.
  2. Взяти паспорт. Проголосувати можна в міськвиконкомі (вул. Б. Вишневецького, 36), колишніх приміщеннях Соснівського (булв. Шевченка, 117) та Придніпровського (булв. Шевченка, 307 ) райвиконкомів.
  3. Якщо вам важко добиратися, то ми допоможемо вам у цьому. Зателефонуйте за номером 56-33-47 і вам допоможуть.
  4. Проголосувати можна і в мережі інтернет, не виходячи з будинку. Для цього варто зайти на сайт міської ради http://www.rada.cherkasy.ua в розділ громадський бюджет, обрати проект і через систему реєстрації проголосувати.
  5. Запам’ятайте. Одна людина може проголосувати одночасно за чотири проекти! Я прошу вас також підтримати наступні проекти, які, на мій погляд, є важливими для розвитку Черкас:
  • Проголосуйте за проект «Облаштування прибудинкового скверу по вул.. Пастерівській». Номер проекту № 70.
  • Прошу проголосувати за мій проект «Облаштування прибудинкового скверу між будинками по вул. М. Залізняка, 29/2/3/5». Номер проекту № 56.
  • Прошу також підтримати проект мого однодумця, депутат Черкаської міської ради Тараса Коломійця. Ситуація подібна до нашої. Він також подав пропозицію облаштувати сквер на розі вул. Гоголя та Чорновола. Зелених зон в Черкасах має бути більше! Номер цього проекту № 16.
  • Також велике прохання підтримати проект з облаштування тротуару по вул. Смілянській між вулицями Ложешнікова та Вернигори. Цей тротуар потребує ремонту. Проект подала член КСНу «Привокзальний» Тетяна Майсерик. Як депутат, підтримую таку ініціативу громади і прошу вас, друзі, проголосувати за нього. Номер проекту № 13.

Будьте активними!

№ 70, 56, 13, 16

Разом переможемо!