Мер Черкас підтримав принципи «Вільних демократів»

Міський голова Анатолій Бондаренко заявив, що зніме всі «хотєлкі» депутатів з округів і скерує кошти на загальноміські проекти – ремонт доріг і тротуарів. Із такою заявою він виступив під час зустрічі із депутатами міської ради, які вимагають провести позачергову сесію з питань «ПРОЗОРО».

Партія вільних демократів вітає такі заяви міського голови. Вони повністю співпадають із концепцією «Вільних демократів» — скеровувати кошти бюджету розвитку на загальноміські проекти: реконструкцію доріг, енергоощадні проекти, ремонт тротуарів, утеплення шкіл і садочків. За словами Олександра Згіблова, заступника голови фракції ПВД, із такою концепцією «Вільні демократи» виступали ще перед затвердженням міського бюджету.

«Ми неодноразово заявляли, що необхідно скеровувати 80% бюджету розвитку на загальноміські проекти, а не на парканчики і майданчики в округах депутатів. Зараз бюджет розвитку розпилюється на сотні дрібних проектів по 300-500 тисяч гривень. Щось десь робиться, щось десь ремонтується, але немає загальноміських проектів. Бо кошти розпиляються. І якщо міський голова прагне змінити бюджет розвитку, то ми його підтримаємо», — зазначив Олександр Згіблов.

Нагадаємо, що ще у березні «Вільні демократи» виступили з ініціативою сформувати бюджет розвитку по пріоритетах: дороги, енергозбереження, безпека і підтримка медицини. Найбільше фінансового ресурсу пропонувалося скерувати на реконструкцію доріг, ремонт тротуарів, реновацію шкіл і садочків, підтримку будинків ОСББ.  Натомість міський бюджет був розділений на купу дрібних об’єктів, розкиданих по округах депутатів.
Zgiblov+name