Микола КУДРЯВЦЕВ

Юрист, партнер адвокатської групи «Правком». 36 років.
У 2014 році черкасці обрали його депутатом Черкаської міської ради (фракція Партії вільних демократів).
Освіта – вища, юридична. Одружений, виховує доньку. Безпартійний.

У 2011-2013 роках був заступником міського голови Черкас Сергія Одарича, керуючим справами міськвиконкому. За цей час йому вдалося зробити міську владу прозорішою і ефективнішою.

Він створив сучасний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) на базі приміщень колишньої тютюнової фабрики, переданої громаді міста іноземним інвестором. Тепер Черкаси мають прозорий офіс за аналогією з європейськими центрами. Це дозволило зменшити час на отримання відповідних дозволів чи виписок. Якщо раніше підприємці, щоб внести зміни до реєстраційних документів, записувалися за три дні, а чергу займали з п’ятої ранку, то з появою ЦНАПу виконання цих операцій займає лічені хвилини. Відтепер усі дозволи можна отримати в одному місці й у визначений законом термін. Повна протидія корупції: приніс документи – отримав дозвіл. Немає жодного контакту заявника з чиновником, який має підписати документ чи ухвалити рішення. Недарма черкаський ЦНАП був визнаний одним із найкращих в Україні.

Кудрявцев зробив роботу міської влади прозорою. За його ініціативи всі проекти і рішення міської ради публікують на сайті міської ради. У сесійній залі облаштовано веб-камери, за допомогою яких можна спостерігати за всіма нарадами, сесіями, засіданнями комісій із будь-якого куточку світу.

Зараз він є головою спілки «Черкаси ІТ-кластер», яка об’єднує 8 провідних черкаських ІТ-компаній Черкас. Це перший крок на шляху до перетворення Черкас на місто ІТ-технологій.

У 2014 році організував і проводив на базі гімназії №9 військові та стрілецькі курси для всіх охочих. Спільно із єдиним медиком міської ради – членом команди Вільних демократів – Олегом Роскопіним організували курси з надання першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях. Тут навчали не лише правильному поводженню зі зброєю, але й тому, як діяти під час надзвичайних ситуацій, обстрілів, як надавати допомогу і врятувати життя. За весь цей час курси відвідало понад 1000 вдячних черкасців.