Міська влада проти Міжнародного конкурсу на розробку концепції забудови берегової смуги

Департамент архітектури та містобудування міської ради заперечив щодо проведення Міжнародного конкурсу з розробки Концепції забудови берегової смуги. Нагадаємо, що лідер «Вільних демократів» Олександр Згіблов зареєстрував проект рішення міської ради, яким пропонує оголосити міжнародний конкурс на визначення концепції забудови берегової смуги.

— Мене дивує позиція міської влади. На початку нашої каденції два роки тому представники партії «Батьківщина» заявляли, що варто провести міжнародний конкурс на розробку концепції розбудови набережної. Через два роки «батьківщинівський» виконком в таємній фірмі затверджує Детальний план забудови, де на набережній планують багатоповерхову забудову. А де ж міжнародний конкурс? Де концепція? Де бачення? Забудувати житлом, то і є головна ідея? Коли завдяки громадськості і депутатському корпусу вдалося відмінити скандальні рішення, то «Вільні демократи» запропонували підійти до цього питання виважено. Був зареєстрований відповідний проект рішення, — зазначив лідер «Вільних демократів» Олександр Згіблов.

241408_html_7569b21d 241408_html_m51f476ae

Натомість департамент архітектури надав заперечення. Основна претензія чиновників – це те, що доведеться викласти значну суму на премії для учасників конкурсу і є необхідність проводити тендер.

— Наша команда уже мала відповідний досвід. Тоді у 2013 році на нашу пропозицію відгукнулися 8 закордонних архітекторів. І коштувало це мізер у порівнянні із втратою нашої перлини – берегової смуги. Якщо ви не можете цього робити, пишіть заяву і йдіть займатися іншою справою, — заявив Олександр Згіблов.