На вимогу депутата відремонтували ділянки на чотирьох вулицях

Після звернення депутата від Партії вільних демократів Тараса Коломійця комунальники провели ремонт найбільш аварійних ділянок чотирьох вулиць у мікрорайоні «Припортовий».

 

челуаш        челуаш 001

— Я сам водій і пересуваюсь нашими вулицями на своєму авто. Тому про стан наших доріг знаю, як кажуть, на власному досвіді. Більше того, до мене звернулися жителі мікрорайону «Припортовий», які скаржилися на ями по вулиці Різдвяній, Кривалівській, Іллєнка. З відповідним зверненням звернувся до міського голови, — говорить Тарас Коломієць.

IMG_20170313_072105 IMG_7036

Риздвяна, 56 (1) IMG_7056

За ремонт ділянки по вулиці Кривалівській (між Гоголя та Припортовою) просили жителі багатоповерхових будинків по бульв. Шевченка, 305 та Шевченка, 352. А відремонтувати ями по вулиці Іллєнка просили батьки, які водять дітей до дитячих садків № 77 та 22.

Усі накази жителів були виконані, звітує депутат.

Він переконаний, що на ямковому ремонті варто не зупинятися. Тому в бюджет наступного року пропонуватиме проведення капітального ремонту вищезазначених вулиць.

IMG_7059 IMG_7046

А тим часом нині завершується виготовлення проекту на капітальний ремонт вулиці Волкова від Чорновола до Різдвяної. Також планується ремонт самої вулиці Різдвяної.