Не баскетболом єдиним: «Вільні демократи» разом із «Дирекцією парків» встановлюють боксерські ринги

Три боксерські ринги під відкритим небом встановили в сквері «Хіміків», парку «Сосновий Бір» і Долині троянд. Це спільний проект Федерації боксу України, КП «Дирекція парків» та ТОВ «Група Венето».
— Третій боксерський ринг змонтували і встановили в парку «Сосновий бір» працівники корпорації «Група Венето». Наші спеціалісти виконали замовлення КП «Дирекції парків». Приємно, коли в одному спільному проекті працює одночасно наше підприємство, Федерація боксу України, «Дирекція парків» і міська влада. Коли влітку поточного року заступник міського голови Юрій Ботнар запропонував нам виготовляти спеціальні вуличні ринги, ми трошки замислилися. Адже замовлення нове. Подібного обладнання ми раніше не робили. Але на те на «Групі Венето» і конструкторське бюро, щоб спроектувати і виконати нове замовлення, — розповів Олександр Згіблов.

Таких рингів встановили три: в сквері «Хіміків» (уже займаються діти), в Долині троянд, і в «Сосновому бору».

— Радий, що наші черкаські діти тепер займатимуться спортом. Хай аматорським, хай не непрофесійним, але спортом. Вони будуть відірвані від впливу вулиці, — зазначив лідер «Вільних демократів».

P1430376 P1430377 P1430378 P1430379