Олег Роскопін: Парковка біля поліклініки конче необхідна (номер проекту № 3)

Олег Роскопін, головний лікар Другої міської поліклініки:

Друзі!

Потребую Вашої допомоги. Біля Другої міської поліклініки, що по вулиці Чорновола, відсутній паркувальний майданчик для автомобілів відвідувачів та персоналу. Припаркувати авто, підвезти важкохвору людину чи доставити на прийом до лікаря дідуся чи бабусю фактично неможливо.

ЯК Є!!!!!!

IMG_0001 IMG_0004
Нині у нас із вами є унікальний шанс спільними зусиллями зробити біля нашого лікувального закладу паркувальний майданчик. Я подав до «Громадського бюджету» проект облаштування такого паркінг біля Другої міської поліклініки.

«Громадський бюджет» — це ініціативні проекти громади. Черкащани пропонують свої ідеї, а громада вирішує, чи їх підтримувати. Переможець отримує обов’язкове фінансування з міського бюджету. Ні мер, ні депутати не відмовлять! Завдяки активності громади дитячий садок № 18 отримав дитячий майданчик, гімназія № 9 і Перша міська лікарня – облаштували прилеглу територію, а молодь отримала спортивний зал.

Друга міська поліклініка обслуговує понад 60 тисяч черкащан. Я звертаюсь до кожного: давайте змінимо наш мікрорайон разом!

Проголосуйте за проект «Паркувального майданчика біля Другої міської поліклініки по вул. Чорновола». Номер цього проекту № 3.

ЯК БУДЕ!!!!
1 2

Що треба зробити!

  1. Голосування відбудеться з 1 по 14 листопада. Переможе той, хто набере найбільшу кількість голосів. Тому кожен голос важливий.
  2. Взяти паспорт. Проголосувати можна в міськвиконкомі (вул. Б. Вишневецького, 36), колишніх приміщеннях Соснівського (булв. Шевченка, 117) та Придніпровського (булв. Шевченка, 307 ) райвиконкомів.
  3. Якщо вам важко добиратися, то ми допоможемо вам у цьому. Зателефонуйте за номером 56-33-47 і вам допоможуть.
  4. Проголосувати можна і в мережі інтернет, не виходячи з будинку. Для цього варто зайти на сайт міської ради rada.cherkasy.ua в розділ громадський бюджет, обрати проект і через систему реєстрації проголосувати.
  5. Запам’ятайте. Одна людина може проголосувати одночасно за чотири проекти!

Я прошу вас також підтримати наступні проекти, які, на мою думку, є важливими для міста і для розвитку наших Черкас:

 

  • Проголосуйте за проект «Паркувального майданчика біля Другої міської поліклініки по вул. Чорновола». Номер цього проекту № 3.
  • Облаштування тротуару по вул. Смілянській між вулицями Ложешнікова та Вернигори. Цей проект подала член нашої команди Олександр Згіблов, керівник підприємства «Темп». Номер цього проекту № 13
  • Прошу також підтримати два проекти нашого колеги, депутат міської ради Володимира Гриценка. Мабуть, кожен із вас їздив у парк «Перемога» і переходив дорогу біля кола? Це аварійна ділянка. Щотижня там хтось травмується, гинуть люди. І найгірше, що під колеса авто потрапляють наші діти! Володимир Гриценко запропонував облаштувати по вулиці Смілянській і вулиці 30 років Перемоги сучасний «піднятий перехід». Такі встановлюють в містах Європи, нині вже облаштовують у Києві, Одесі, Івано-Франківську. Це щось на зразок «лежачого поліцейського», але безпечніший для автомобілів і пішоходів. Сучасне європейське рішення для Черкас. Номери цих проектів №№ 29 та 43!

Будьте активними!

Проголосуйте за проекти № 3, 13, 29, 43

Разом переможемо!