Олександр Згіблов: З кожним днем ми втрачаємо нашу набережну

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету члени виконкому не проголосували за внесення в порядок денний питання про скасування наказів Департаменту архітектури, якими дозволялося по суті будівництво багатоповерхівок на березі Дніпра в районі пірсу. Не вистачило одного голосу.  Громада вже два тижні виступає проти забудови.

— Кожен день відтермінування – це забита свая на пляжі під житловий будинок і жирна крапка на розвитку берегової смуги. З кожним днем ми втрачаємо надію і мрію на будівництво на набережній аквапарку, спортивних і дитячих майданчик. Ми не зможемо більше розраховувати на туристів, які прийдуть до нашої перлини, на концертно-театральну сцену на воді, на пляжну та паркову зону. Бо все це зникне, коли берегову смугу забудують житловими будинками – зазначив депутат міської ради від Партії вільних демократів Олександр Згіблов.

Він назвав «страусиною» позицію кількох членів виконкому, які утрималися під час голосування. Переважно – це члени партії «Батьківщина». Він переконаний, що цей виконком віджив своє і його треба змінити.