Олександр Згіблов: «Наші пропозиції щодо розвитку спортивної інфраструктури враховані»

Будівництво сучасного спортивного майданчика на березі Дніпра, а також капітальний ремонт спортивного залу школи № 34 – це ті пропозиції «Вільних демократів», які були враховані у цьогорічній Програмі соціально-економічного розвитку.

За словами Олександра Згіблова, заступника голови фракції Партії вільних демократів, цього року було вирішено спрямувати свої зусилля на розбудову спортивної інфраструктури у місті.

«Вільні демократи» поставили завдання цього року збудувати на березі Дніпра в районі пляжу «Живчик» спортивного майданчика для занять баскетболом, волейболом, міні-футболом. Це такі своєрідні майданчики під відкритим небом. Досить поширене явище в Європі і в США. На цих майданчиках займатимуться спортом черкащани, готуватимуться баскетболісти «Черкаських мавп». Другий пріоритет – це ремонт спортивного залу школи № 34. Це унікальний зал. Один із найбільших в Черкасах, — розповів Олександр Згіблов

Він позитивно оцінив бажання міської влади реконструювати спортивні майданчики в школах. Так, цього року запланований ремонт спортивного майданчика ЗОШ № 10, що в мікрорайоні «Хімселище». Торік подібні майданчики збудували в ЗОШ № 28,32 і 34. Останнім, до речі, опікувалися «Вільні демократи».

Нагадаємо, сьогодні виконком ухвалив Програму соціально-економічного розвитку на 2017 рік. Наступне слово за міською радою.