Олександр Згіблов: «Нічним тролейбусним рейсам у Черкасах бути»

КП «Черкасиелектротранс» надав свої пропозиції щодо запровадження нічних рейсів у Черкасах. Відповідну відповідь на запит депутат від Партії вільних демократів Олександра Згіблова надав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Тролейбусний парк готовий запровадити нічні рейси, але для цього потрібне рішення виконавчого комітету. Керівники міста обіцяють, що найближчим часом таке рішення буде ухвалене.

За словами Олександра Згіблова, той графік руху, який надав тролейбусний парк, є не надто досконалим.

— Ми маємо ситуацію, кли тролейбуси курсуватимуть до 12 ночі, а потім починатимуть рух з 4 ранку. Фактично чотири години вони не їздитимуть. Я як ініціатор запровадження нічних рейсів, пропонуватиму зміни до графіку руху, — розповів «Вільний демократ».

Нагадаємо, що кілька тижнів тому під час сесії міської ради Олександр Згіблов виступив із ініціативою запровадити в Черкасах нічні тролейбусні рейси.

— Окрім того мене здивувало у відповіді керівництва електротрасу, що «відповідних звернень від мешканців Черкас про запровадження нічних рейсів не надходило». Хоча після оприлюднення запиту журналісти одного з видань проводили соціологічне опитування, а в соціальній мережі «Фейсбук» чимало людей позитивно відгукувалися щодо такої ініціативи, — зазначив Олександр Згіблов.

Він готовий ініціювати збір підписів жителів Черкас, щоб переконати керівництво «Черкасиелектротрансу», що таки попит на нічні рейси є.
відпо-тролей

відпо-трол2