Олександр Згіблов: Підтримайте ремонт тротуару по вул. Смілянській (номер проекту № 13)

Олександр Згіблов, депутат Черкаської міської ради, керівник підприємства «Темп»:
Друзі!

Потребую Вашої допомоги. Кожного дня ви вимушені користуватися тротуаром по вулиці Смілянській від вулиці Ложешнікова до вул. Вернигори. Коли йдете в магазин, на зупинку чи просто прогуляєтеся районом.  Сотні студентів кожного дня йдуть до свого інституту, десятки маленьких черкащан разом із батьками відвідують дитячий садок «Дударик», щодня ви вимушені стрибати між ямами, оминати вибоїни, спотикатися і травмуватися.

ЯК Є!!!!!

1-1 2-2
Нині у нас із вами є унікальний шанс спільними зусиллями відремонтувати тротуар. Вихід є  – це «Громадський бюджет». «Громадський бюджет» — це ініціативні проекти громади. Черкащани пропонують свої ідеї, а громада вирішує, чи їх підтримувати. Переможець отримує обов’язкове фінансування з міського бюджету. Ні мер, ні депутати не відмовлять! Завдяки активності громади дитячий садок № 18 отримав дитячий майданчик, гімназія № 9 і Перша міська лікарні – облаштували прилеглу територію, а молодь отримала спортивний зал.

Член КСН «Привокзальний» Тетяна Майсерик подала проект із облаштування тротуару по вул. Смілянській від будинку № 75 до буд № 99.

Я, як депутат, підтримую цю ініціативу і прошу, вас, друзі, теж підтримати. Сподіваюсь на Вашу підтримку!

Проголосуйте за проект «Облаштування тротуарною плиткою пішохідної доріжки по вул. Смілянської від будинку № 75 до будинку 99». Номер цього проекту № 13.

ЯК БУДЕ!!!!
nokDYsh 3

 

Що треба зробити!

  1. Голосування відбудеться з 1 по 14 листопада. Переможе той, хто набере найбільшу кількість голосів. Тому кожен голос важливий.
  2. Взяти паспорт. Проголосувати можна в міськвиконкомі (вул. Б. Вишневецького, 36), колишніх приміщеннях Соснівського (булв. Шевченка, 117) та Придніпровського (булв. Шевченка, 307 ) райвиконкомів.
  3. Якщо вам важко добиратися, то ми допоможемо вам у цьому. Зателефонуйте за номером 56-33-47 і вам допоможуть.
  4. Проголосувати можна і в мережі інтернет, не виходячи з будинку. Для цього варто зайти на сайт міської ради rada.cherkasy.ua в розділ громадський бюджет, обрати проект і через систему реєстрації проголосувати.
  5. Запам’ятайте. Одна людина може проголосувати одночасно за чотири проекти!

Я прошу вас також підтримати наступні проекти:

  • Облаштування тротуару по бульв. Шевченка між вулицями Небесної Сотні та Митницькою (Піонерська). Цей проект подала член нашої команди Леся Побиванець. Ви, напевно, бували в центрі міста і бачили, які там жахливі тротуари! Треба виправити ситуацію. Номер цього проекту № 7
  • Прошу також підтримати два проекти нашого колеги, депутат міської ради Володимира Гриценка. Мабуть, кожен із вас їздив у парк «Перемога» і переходив дорогу біля кола? Це аварійна ділянка. Щотижня там хтось травмується, гинуть люди. І найгірше, що під колеса авто потрапляють наші діти! Володимир Гриценко запропонував облаштувати по вулиці Смілянській і вулиці 30 років Перемоги сучасний «піднятий перехід». Такі встановлюють в містах Європи, нині вже облаштовують у Києві, Одесі, Івано-Франківську. Це щось на зразок «лежачого поліцейського», але безпечніший для автомобілів і пішоходів. Сучасне європейське рішення для Черкас. Номери цих проектів №№ 29 та 43!

Будьте активними!

Проголосуйте за проекти № 13, 7, 29, 43

Разом переможемо!