Олександр Згіблов: «У Черкасах чиновники затягують будівництво спортивної арени»

У Черкасах чиновники міськвиконкому затягують початок будівництва спортивної арени на 2500 місць, яку мають намір звести у Південно-Західному районі по вулиці О.Теліги. На сьогоднішньому засіданні виконкому члени виконкому не передали КП «Черкасиінвестбуд» функцій замовника будівництва.

— Будівництво спортивної арени – це великий проект, який потребує проведення кількох тендерів. У тому числі і на проектування. Кожен день затягування цього процесу – це затягування із початком будівельних робіт. Я закликаю представників партій «Свобода», «Батьківщина», «Самопоміч», представлених у виконкомі, не гальмувати етапи з будівництва арени, — заявив Олександр Згіблов, лідер Партії вільних демократів.

За його словами, уже є погодження Кабінету Міністрів України. В державному бюджеті передбачено 150 млн грн на спів фінансування будівництва таких арен в п’яти містах України. На переконання депутата, затягування процесу по одному з етапів повільно перетворюватиме ідею з будівництва концертно-спортивної арени на довгобуд.

— Насправді у нас дуже мало часу. У першу чергу треба провести тендер на проектування. Це один із головних етапів. Зробити це може той, хто є замовником. У даному випадку – КП «Черкасиінвестбуд». Проте на сьогоднішньому засіданні виконкому цьому КП функцій замовника не надали, мотивуючи тим, що немає чіткої відповіді з Кабінету Міністрів по будівництву арени, — розповів Олександр Згіблов.

Якщо спортивна арена не буде побудована вчасно, то «Вільні демократи», як політична партія, яка взяла цей проект під свою опіку, готова розповісти всім Черкасам, хто і чому гальмував етапи будівництва.

— На великому спорті тоді можна буде сміливо поставити хрест, — резюмував Згіблов.