Олександр Згіблов: «У Черкас є ШАНС !»

Якщо ним не скористається мер Бондаренко – він цинічний злочинець!
Цього року в державному бюджеті України передбачено 600 млн. грн на три програми з розвитку спортивної інфраструктури.
200 млн виділяють на будівництво палаців спорту;
200 млн – на будівництво мультифункціональних спортивних майданчиків;
200 млн. – на будівництво чи реконструкцію басейнів.
Торік Черкас втратили свій шанс отримати з державного бюджету 27 млн. грн на будівництво Палацу Спорту. «Вільні демократи» просувають ідею зведення в Південно-Західному районі по вулиці О. Теліги Концертно — Спортивної Арени на 3 тис. глядацьких місць. На жаль, весь процес загальмувався на етапі проектної документації. КП «Черкасінвестбуд» не заплатило за ПКД, відповідно проект не подати вчасно в Міністерство спорту. Черкаські кошти наприкінці року розподілили по інших містах. Ми втратили свій шанс в 2018 році, а разом і з ним 27 млн. грн державних коштів!
У Рівному вже будують Спортивну арену, у Хмельницькому у грудні підряднику вже перерахували 54 млн. грн. А Черкаси? Знову з обдертими залами, з підвалами замість нормальних приміщень, з надією…
Вважаю, що Черкаси мають взяти свою частку грошей з кожної із програм.
Що стосується будівництва мультифункціональних спортивних майданчиків, то «Вільні демократи» пропонують збудувати на березі Дніпра в районі пляжу «Живчик» на площі понад 1,2 га – спортивні майданчики під відкритим небом для гри у пляжний футбол, волейбол, баскетбол і навіть міні-футбол. Відповідне рішення міською радою прийнято. Земельна ділянка відведена для КП «Будівельник». Потрібно одне: подати на розгляд Кабінету Міністрів і Міністерства спорту відповідний проект з кошторисом.
Навіть будучи в опозиції, ми намагаємося залучати кошти в розвиток спортивної інфраструктури. Якщо мер Бондаренко і його партія «Батьківщина» цього року «профукають» шанс отримати кошти з державного бюджету під розвиток спортивної інфраструктури, особисто йому це не пробачу. Він стане для мене злочинцем. І не тому, що його партійні функціонери, як «кровосісі» сіли на бюджетні потоки, а через те, що він вбиває спорт!