Партія вільних демократів йде за перемогою

Лідер Партії вільних демократів Олександр Згіблов висунутий по 194 виборчому округу (Придніпровський район м. Черкаси), а директор БК «Черкаські Мавпи» Володимир Гриценко – йтиме по 195 виборчому округу (Південно-Західний район Черкас, Чигиринський, Драбівський і Чорноюаїський райони). Таке рішення з’їзду Партії вільних демократів.

У понеділок, 17 червня, Центральна  виборча комісія зареєструвала висуванців від ПВД.

«Вільні демократи» йдуть перемагати!

«Вільні демократи» за високі зарплати і достойні пенсії

Мінімальна зарплата – 15 тис, мінімальна пенсія – 5 тис. грн.

Завдяки збільшенню мінімальної зарплати і виведення її з тіні можна підняти пенсії.

Тіньовий обіг зарплат в конвертах лише у Черкасах – 400 млн. грн

«Вільні демократи» за розвиток спорту

Зараз треба мільйони вкладати в спорт, щоб потім не вкладати мільярди в медицину.

У Черкасах на спорт виділяється 60 млн. грн, а на медицину – 300 млн. грн.

«Вільні демократи» за вашу безпеку

Найбільше пограбувань, хуліганських дій, бійок трапляється через продаж алкоголю вночі, відсутність освітлення на вулицях, відсутність відеокамер, непрацюючі світлофори тощо.

Кроки, які треба зробити, встановити відеокамери на вулицях Черкас, облаштувати на світлофорах «зелену вулицю», заборонити продаж алкоголю у нічний час, зробити світло там, де його нема.  

 

«Вільні демократи» за якісний ремонт доріг

«Вільні демократи» виступають за якісний ремонт доріг і тротуарів.

Брак, який робить мер Бондаренко і його команда в Черкасах, не пройде. Дороги, які він ремонтував розвалюються вже на наступний рік. Капітального ремонту потребують також дороги в Чигиринському, Драбівському і Чорнобаївському районах.

«Вільні демократи» ЗА те, щоб саджати корупціонерів на 20 років

За виготовлення і продаж наркотиків, корупцію треба саджати на довго – 20 років. Депутати від ПВД ініціюватимуть зміни до Кримінального Кодексу. Чиновник, якого піймали на корупції чи на хабарі, мають не випускати під заставу, а саджати в тюрму.

У Черкасах мер Бондренко від «Батьківщини» за три роки «закопав» в об’єкти понад 1 млрд грн. Прокуратура за відмивання бюджетних коштів порушила з два десятка справ, але толку – нуль. Треба змінити систему, щоб посадити корупціонера!

 

Олександр Згіблов

Кандидат від Партії вільних демократів по виборчому округу № 194

56 років. Освіта – вища, інженер-механік. Одружений, має синів – Сергія та Артема. Голова Партії вільних демократів. Голова правління ТОВ «Група Венето», почесний президент «Черкаських Мавп», депутат Черкаської міської ради.

2

Володимир Гриценко

Кандидат від Партії вільних демократів по виборчому округу № 195

Вік 48 років. Освіта – вища, педагогічна. Директор ТОВ «Черкаські Мавпи». Одружений, виховую двох дітей – Іллю та Соломію. Депутат Черкаської міської ради.

8