Присяга рятівників

У Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України відбулись урочисті заходи з нагоди приведення до Присяги курсантів та посвячення у студенти першокурсників.

В урочистостях взяли участь представники керівництва ДСНС України, міської та обласної влади, духовенство, батьки першокурсників та курсантів, які поклали квіти до Монументу Героям Чорнобиля.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять всіх Героїв, які поклали своє життя за майбутнє нашої держави.

Міський голова Сергій Одарич особисто завітав на захід, аби привітати керівництво закладу, а також курсантів та першокурсників Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля з цим важливим для кожного з них днем.

– Висловлюю подяку керівництву закладу за те, що їм вдалось зберегти заклад у баталіях, які тривали останнім часом. Вірю, що Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля буде працювати. Бажаю, щоб ваша служба завжди була лише мирною, гуманною та гідною високого звання Захисника Вітчизни ! Висловлюю глибоку вдячність усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний обов’язок щодо захисту рубежів нашої Вітчизни у зоні АТО. Ваша витримка і сміливість, професіоналізм, ваша стійкість та мужність, є яскравим прикладом для підростаючих поколінь. Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, життєвих гараздів, родинного затишку і найголовніше – мирного неба над головою, аби якомога рідше довелось застосовувати свої навички, – наголосив Сергій Олегович