ПРО ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ЧИНОВНИКІВ*

Під час засідання сесії депутат міської ради Віталій Косяк намагався з голосу «протягнути» питання внесення змін до структури міськвиконкому. Ці зміни стосувалися лише одного департаменту – організаційного забезпечення. Пропонувалося збільшити кількість посад на 4 одиниці. Пропонували додати 1 посаду архіваріуса, 1 посаду працівника ЦНАПу, 1 Ітішника і 1 спеціаліста з нагородження. Може ще посаду цілувальника запровадити?

Позиція Партії вільних демократів – незмінна вже багато років. Ми погоджуємося збільшувати кількість чиновників в тих сферах, де працівники працюють безпосередньо з людьми: Центр надання адміністративних послуг або соціальні служби. В усіх інших випадках – ми категорично проти!
Тому наша позиція була НЕ підтримувати запропоновані зміни і НЕ збільшувати кількість чиновників мерії. Коли представники політичних сил, які підтримали це рішення («Батьківщина», Блок Петра Порошенка, Радикальна партія) йшли на вибори, то вони в своїх агітках писали, що зменшать чиновницький апарат. Це було на словах… А на ділі?