ПРО «РУСЬКИЙ МІР», ФЕЙКИ ФУКСА, МЕРА БОНДАРЕНКА І ГРУПУ ВЕНЕТО

Останнім часом в соціальних мережах через фейкові сайти розповсюджується відверта брехня про Михайла Бродського. Мовляв, він винний в тому, що розвалив український баскетбол, трохи не очолює міжнародну мафію, розп’яв хлопчика в Слов’янську, їсть дітей у Києві і «апогей» геббельсівської маячні – «Група Венето» складує матраци в Чорнобильській зоні.

Замовником цих всіх фейків є російський олігарх Павло Фукс. Сайт «Обозреватель»,головою редакційної ради якого є Михайло Бродський, розкрив і оприлюднив корупційні схеми фірм Фукса: саме завдяки йому кияни зараз платять 8 грн за проїзд в метро, дві гривня з яких йдуть в кишені фірм Фукса; саме фірми російського олігарха мають вплив на видобуток українського газу в Україні.

Хто такий Фукс читайте на сторінках «Обозревателя»
https://www.obozrevatel.com/crime/fuksonomika-ili-kak-nabu-dolzhno-ostanovit-fuksa.htm

Ось про аферу з проїздом в метро
https://www.obozrevatel.com/crime/v-polzu-fuksa-i-ego-podelnikov-s-kievskogo-metropolitena-styanuli-esche-bolee-300-mln-grn.htm?fbclid=IwAR2t4vubseUgv09zrSNojLYWDD8JzUo4stkwFD3FeEoPXJgZ1RlNU6CZOwk

А це про те, які відношення має Росія до нафти в Лівії
https://www.obozrevatel.com/crime/radi-nefti-igil-oligarh-fuks-zastavil-doch-vyijti-zamuzh-po-raschetu.htm

Мені удвічі прикро і утричі дико, коли представники націоналістичних сил Черкас Дмитро Кухарчук (вистачило розуму у молодої людини прибрати пост!), український «в доску» «батьківщинівець» мер Черкас Анатолій Бондаренко перемощують відвертий фейк про склади «Венето» в Чорнобильській зоні…. Хоча сам мер і його родина сплять на ортопедичних матрацах «Венето». І, мабуть, солодко сплять.

Мені соромно, що мером Черкас обрана людина, яка у боротьбі українського бізнесмена і російського олігарха стає на бік Росії. Тому, коли говорять, що Тимошенко – кандидат Путіна, це, напевно, правда! Мені дивує, що мер міста, який має відповідати за економічний розвиток Черкас, дозволяє собі підтримувати відверту брехню. Тому не випадково Черкаси опинилися в рейтингу прозорості і відсутності корумпованості на останньому місці. Завтра Бондаренко перемощуватиме маячню про «Азот», потім візьметься підтримувати фейки про «Фотоприлад»…. Хіба так має вести себе мер міста?

«Група Венето» в Черкасах – це підприємство, де працює понад 300 працівників. У 2018 році сплачено понад 21 млн. грн податків. Ми виготовляємо матраци, шиємо ковдри і подушки, робимо дитячі і спортивні майданчики, постачаємо логістичну тару для автопрому Європи, допомагаємо армії, волонтерам!

Я можу зрозуміти, коли Партія вільних демократів (яку я очолюю) і «Батьківщина» перебуваємо в політичному протистоянні. Ми не дали подери банити меру і його команді 210 млн бюджетних коштів канівського шабашу. Ми не даємо розкрадати комунальне майно. «Вільні демократи» виступають проти нераціонального витрачання бюджетних коштів. ПВД ініціювала відкликання п’яти депутатів, які стушкувалися і перебігли до Бондаренка. Але коли відповіддю на політичне протистояння, є підтримка фейкового гімна від російського олігарха – то цей мер не заслуговує на повагу.

Такими перепостами Бондаренко підтримує «руський мір» в Україні, а не тих, хто поповнює бюджет, допомагає волонтерам і армії, чесно платить зарплати, не торгує цигарками і горілкою!

Я запрошую всіх, кому цікаво, як робляться матраци «Венето» на наше підприємство в Черкасах. Записатися на екскурсію можна за номером телефону 56-33-47.

 

Олександр Згіблов, лідер Партії вільних демократів, керівник ТОВ «Група Венето».