ПРО САБОТАЖ ЧИНОВНИКІВ І МАНДРУЮЧУ ЗУПИНКУ

З посту заступника голови фракції Партії вільних демократів Олександра Згіблова в мережі «Фейсбук«:

Ситуація, про яку я хочу розповісти, може здатися не надто актуальною у порівняння із ремонтом бульв. Шевченка чи МАФами, яких бозна скільки понатикували в Черкасах за останній рік. Але ця ситуація показує, що в черкаській мерії працюють справжні саботажники, котрі отримують зарплату з податків містян і вимагають за свою роботу ще й 400% премії.
Це зупинка на розі бульв. Шевченка та вул. Іллєнка. Торік вона розміщувалася трохи далі у бік до вулиці Чехова. Вона була стара і занедбана. Її замінили на нову.
Проте через місяць невстановлені особи зрізали її перенесли на нове місце – ближче до перехрестя. Чому невстановлені? Бо жоден чиновник чи керівник комунального підприємства не заявив, хто це зробив. Більше того, жодного рішення виконавчого комітету не ухвалювалося, жодного погодження від головного управління поліції в Черкаській області не отримувалося.

4 5
Те, що перенесення зупинки, почало наражати мешканців на небезпеку, а сама зупинка розташована з порушенням – свідчать навіть ось ці фотографії. Три автобуси і пішохідний перехід перекрито. У годину пік «хвіст» із громадського транспорту «стирчить» аж на саме перехрестя. Навіть новий світлофор не рятує….
Як депутат звертаюсь до міського голови із депутатським запитом навести лад і перенести зупинку на старе місце. Запит підтримується міською радою. Зрозуміло, що міський голова переадресовує його на виконавців. За 10 днів отримую відповідь – виявляється зупинку перенесли на «усне доручення міського голови Черкас Одарича С.О у 2012-2013 роках» (!!!!!!). (А зупинка нова) Запит в поліцію підтвердив, що правоохоронці не надавали погодження в перенесення зупиночного комплексу. Окрім того, у грудні минулого року поліція надала рекомендації міському голові як навести лад на перехресті. Сьогодні вже середина березня, але порядок так і не наведений.
Вважаю, що це банальний саботаж. Такий самий саботаж відбувається і по ремонту бульв. Шевченка, і по ремонту на Центральному стадіоні, по проведенню реконструкції в колишньому кінотеатрі «Мир»….
Пане мер Анатолій Бондаренко може варто змінювати структуру ???

P1390732 P1390733