Південно-Західний район залишається без тепла через некомпетентність влади – «Вільні демократи»

9 жовтня міська влада мала подати тепло в будинки черкасців. Проте Південно-Західний район залишився без опалення. Причина – пориви і незаповненість мереж водою. Це означає, що тепло в один з найбільших мікрорайонів міста подадуть не раніше, ніж через тиждень, заявив голова фракції Партії вільних демократів Олександр Згіблов.

— Причин, чому так сталося, я бачу дві. Перша – некомпетентність влади. Вже чотири місяці, як міський голова Анатолій Бондаренко взяв на себе функції куратора житлово-комунальної галузі. Результат керування – відсутність тепла в оселях людей. В департаменті ЖКК відбувається казна-що. Одних відсторонюють, інших призначають. Кабінети опломбовуються. Не влада, а – хаос і бардак. Причина № 2 – міський голова займається політикою, а не господарством. То він роздає на Центральні площі квартири, то їздить на політичні прес-конференції, а пориви відремонтувати – «нема в Черкасах зварювальника», — зазначив Олександр Згіблов.

«Вільний демократ» переконаний, що треба негайно включати «роторівську» котельню, яка розташована у Південно-Західному районі. Це той резерв, який допоможе у цей скрутний холодний час обігріти мешканців 40-тисячного району.

Окрім того, депутат переконаний, що також варто не нараховувати людям, які не отримали тепло, плату.

— Рахувати в платіжках починають з того дня, коли виконком ухвалив рішення про початок опалювального сезону. Виходить, що в будинках, де немає лічильників чи ІТП, людям нарахують велику плату. Враховуючи, що зараз тарифи завдяки «страуси ній позиції» міської влади зросли, кожен день «холодного опалювального сезону» влетить в декілька десятків гривень додатково, — заявив Олександр Згіблов.