Після звернення «Вільного демократа» підвали в будинках людей не затоплюватиме

Депутат міської ради від Партії вільних демократів Володимир Гриценко звернувся до міської влади з вимогою провести поглиблення дренажного озера Ріцца-2, розташованого в районі залізничного вокзалу, що по вул. Смілянській. Роботи з поглиблення були проведені. Навіть з’єднані два озера: Ріцца-1 та Ріцца-2. Таким чином вдалося добитися того, що вода після злив не затоплюватиме підвали навколишніх будинків, а потраплятиме в дренажні озера.
13383750_874774715961815_229570403_o

«Після мого звернення роботи були проведені, озеро поглиблено. Річ у тім, що в цьому районі проживає близько 1000 черкащан. Усі вони страждали від того, що після злив чи таяння снігу вода потрапляла в їхні підвали, затоплювала погреби. Тепер цю проблему вдалося вирішити», — розповів Володимир Гриценко, депутат, який опікується округом в районі залізничного вокзалу та «Літака».

Між тим «Вільний демократ» звернувся до жителів міста не засмічувати  територію дренажних озер. Щороку місцеві жителі спільно із представниками КСН «Привокзальний» проводять тут суботники, очищаючи озера від сміття та гілля.