РОДЗИНКА МІСТА: У ЧЕРКАСАХ ПРОПОНУЮТЬ СТВОРИТИ ПІШОХІДНУ ВУЛИЦЮ

Вулиця для прогулянок. У Черкасах має з’явитися пішохідна вулиця. У цьому переконаний черкаський активіст Сергій Кузляєв. 5 травня він розмістив петицію з відповідною пропозицією на сайті Черкаської міської ради, яка вже набрала понад 60 голосів. Подробиці дізнавався сайт vikka.ua.

«Ухвалити рішення про створення пішохідної вулиці Хрещатик від вулиці Смілянської до вулиці Байди Вишневецького. Обмеження руху транспорту діятиме у вихідні дні. Департаменту освіти та департаменту організаційного забезпечення організувати у вихідні на пішохідній вулиці різноманітні концертні програми, виступи творчих колективів, клоунів, вуличних театрів тощо. В Україні в понад 25 містах діють пішохідні вулиці», – йдеться у петиції.

Сергій Кузляєв пояснив, чому обрав саме такий відрізок Хрещатика – від вулиці Смілянської до Байди Вишневецького. Вони є виїздом з центральної частини міста у мікрорайон Митниця. На цьому відрізку вулиця Хрещатик вже, по суті, є пішохідною.

«Коли людина йде повільно, то починає розглядати будівлі, історичні пам’ятки. З реалізацією проекту на вулиці з’явиться можливість для виступів театральних студій та вуличних музикантів, костюмованих вистав, різноманітних інсталяцій. Впевнений, що там знайде собі місце і бібліотека під парасолькою», – каже черкащанин.
324239 319220

Він підкреслює, що як тільки пішохідна вулиця з’явиться, одразу знайдуться варіанти, чим і ким її заповнити.