Святий Миколай зробив так, щоб категорійним дітям із школи № 5 солодко спалося (ФОТО)

У День Святого Миколая «Вільні демократи» привітали дітей-сиріт та дітей з особливими потребами із ЗОШ № 5. 28 комплектів подушок, виробництва місцевого підприємства «ТЕМП», вручили їм під час святкових заходів. До навчального закладу депутатів запросила директор школи Олена Саєнко, яка нещодавно очолила школу.

P1280007

«Ми радо відгукнулися на пропозицію Олени Саєнко і приїхали до дітей не з порожніми руками. Річ у тім, що ми взяли на себе певні зобов’язання і найближчими роками хочемо зробити школу № 5 однією з найкращих у мікрорайоні «Припортовий». Наступного року ситуація у школі зміниться. Ми подали до бюджету пропозицію щодо заміни вікон у заклад, завершенні будівництва спортивної зали, утеплення фасаду», — розповів заступник голови фракції Партії вільних демократів Олександр Згіблов.

P1280039 P1280045

За словами Тараса Коломійця, депутата по округу, на якому розташований навчальний заклад, він опікується цією школою вже давно, а зі зміною керівництва у школі багато чого зазнало змін. Найголовніше, на його переконання, нині завершити ремонт спортивної зали.

P1280056