СВЯТОСЛАВ МИХАЙЛЮК ПЕРЕДАВ МАЛЕНЬКИМ ВИХОВАНЦЯМ «ЧЕРКАСЬКИХ МАВП» БАСКЕТБОЛЬНІ М’ЯЧІ ІЗ КАНЗАСУ (ФОТО)

Наймолодша баскетбольна команда «Черкаські Мавпи-2010» отримала подарунки зі Сполучених штатів Америки – новенькі баскетбольні м’ячі. Такий подарунок для дітлахів 6-7 років під опікунством головного тренера Максима Міхельсона зробив вихованець «Черкаських Мавп», а нині – захисник команди «Канзас Джейхокс» Святослав Михайлюк. Про це повідомив Максим Міхельсон на своїй сторінці у Facebook.
698993

«Дуже приємно, коли вихованці, покинувши школу, не забувають про те, що є наступне покоління діток, які йдуть по їхніх стопах, і допомагають їм робити ці кроки. Вдячний Святославу Михайлюку за баскетбольні м’ячі для наших найменших баскетболістів! Це великий приклад для всіх. Хлопці, не забувайте свої клуби, школи, тренерів, партнерів по дитячих командах… Без усього цього не було б і вас у баскетболі. Пам’ятайте про те, наскільки складним був ваш шлях у великий спорт і допомагайте наступному поколінню пройти його легше», – написав Максим Міхельсон.
983375

Додамо, що вихованець «Черкаських Мавп», 19-річний Святослав Михайлюк проводить вже третій сезон у своїй заокеанській кар’єрі, де виступає за одну з найпрестижніших команд студентської ліги NCAA – «Канзас Джейхокс». Черкащанина спортивні оглядачі називають найперспективнішим гравцем України на американському паркеті та навіть пророкують потрапляння в найсильнішу баскет-лігу світу – НБА.

116427 839491